MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com

Orjinalini görmek için tıklayınız: ALD Automotive Filo Kiralama Hizmetleri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ALD Automotive Filo Kiralama Hizmetleri

60 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa’nın bir numaralı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. devi olan ALD Automotive, 10 yılı aşkındır Türkiye pazarında operasyonel filo kiralama hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’nin tüm bölgelerine hitap eden geniş hizmet ağı, profesyonel kadrosu ve sunduğu yüksek hizmet kalitesi ile, her sektörden firmaya filo kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama kontrat süresi boyunca sundugu hizmetler ile, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Müşterilerimiz, onlara özel sunduğumuz filo kiralama hizmetleriyle operasyonel faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde yürütürken, işletmelerini büyütmenin keyfini sürüyor.

Uzun dönem araç kiralama hizmeti neleri kapsar?

Kiralama süresi boyunca, araçlarınızla ilgili vergi, bakım, onarım, sigorta, yedekleme, yol yardım ve lastik yönetimi gibi giderler uzun dönem araç kiralama şirketi tarafından karşılanır.

Bu hizmetleri kira süresi boyunca sabit aylık kira bedeli karşılığı alırsınız.

Hangi araçlar kiralanabilir?

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. kapsamında, istediğiniz her marka ve model binek aracı, 24-48 aylık uzun süreli araç kiralama sözleşmeleri ile belirlediğiniz kilometre limitlerinde kiralayabilirsiniz.

Filo kiralama Hizmetlerimiz

Tescil - Teslimat
Bakım-Onarım
Yol Yardımı
Sigorta
Lastik Yönetimi
Yedek Araç
Kısa Dönem Araç
Adresten Adrese
Yakıt Yönetimi
Profesyonel Danışmanlık ve Raporlama
Güvenli Sürüş Programı