MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com

Orjinalini görmek için tıklayınız: TS Ofis Ön Muhasebe Programı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
software.png

TS Ofis Ön Muhasebe Programı

Ts-ofis olarak yazılım sektöründeki yılları aşan tecrübemizle kurumsal firmalara, küçük ve orta ölçekli işletmelere ön muhasebe hizmeti sağlayan bir yapılanma olarak hizmet gösteriyoruz. Gelişen bilgi teknolojileri sektöründeki inovatif hareketleri ve fırsatları bünyesine katarak büyüyen bir şirket olarak en büyük önceliğimiz kurumsal müşterilerimizin iş hacimlerini hafifletecek yazılımlar sağlamaktır. Bu bağlamda, bir teknoloji altyapısı şirketi olarak iş ortaklarımıza ve kurumsal müşterilerimizi yenilikçi teknolojilerle buluşturarak onların iş yüklerini azaltmak en büyük gayemiz.

Özellikle ön muhasebe programları alanına yoğunlaşan şirketimiz Ts-Ofis; bulut bilişim gibi teknolojinin yeni olanaklarını kullanarak müşterilerini arttırılmış bir hizmet deneyimi vaat ediyor. Müşterilerin ön muhasebe altyapılarını en verimli şekilde yönetmelerini amaçlayan bir portal olarak öne çıkmamızın yanı sıra yanı sıra Ts-Ofis yenilikçi ruhuyla Finansal teknoloji (Fintech) endüstrisi olarak da addedilen yeni bilişim araçları sektöründe öncü konumda olmayı hedefliyor. 

Ts-Ofis olarak genç ve dinamik ekibimizle hızlı ve yaratıcı çözümler sunarak kurumsalları, etkili olabilecek uygun muhasebe paketleriyle buluşturuyoruz. Karmaşık ön muhasebe süreçlerini basitleştirilmiş arayüz ve veri görselleştirme opsiyonlarıyla kolaylaştırarak, müşterilerimizin iş yüklerini etkili ön muhasebe programlarıyla azaltıyoruz. Bünyesine yenilikçi bir ivme katmak isteyen, teknolojinin ve inovasyonun tüm fırsatlarından faydalanmak isteyen işletmelere finansal teknolojilerin tüm nimetlerinden faydalanma olanakları sunuyoruz. 

Misyonumuz: Yenilikçi ve entegre teknolojiler kullanarak çağın tüm gerekliliklerine ayak uydurmak ve müşterilerimize en etkin şekilde hizmet etmek.
Vizyonumuz: Bilişim teknolojileri endüstrisinde özellikle finansal teknoloji kavramında öncü konuma gelmek.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.