MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dijital reklam ajansı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Scarlet Media 360 Derece hizmet anlayışı ile dijital reklam ajansı,  TV reklam ajansı ve medya satın alma ajansı olma özelliği taşımaktadır. Reklam ajansları içerisinde tüm hizmetleri tek elden verebilen Scarlet, markalar için iyi bir iletişim partneri olma görevini üstleniyor.

TV reklam ajansları, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve  medya planlama ajansları tarafından yürütülen reklam çalışmalarının tamamını bünyesinde barındıran Scarlet, çözüm ortağı olarak markalara hedeflerine ulaşma konusunda destek veriyor. Dijital pazarlama çağın en önemli araçları arasında yer aldığından dalında profesyonel dijital ajanslar ile çalışmak büyük önem arz etmekte. Bu nedenle markalar dijital medya ajansları arasından hedeflerini ve markalarını benimseyebilen bir dijital ajans seçmeliler.

Scarlet çok yönlü hizmet anlayışı ile markayı iyi analiz ederek bunu mümkün kılmakta. İstanbul reklam ajansları arasında yer alan Scarlet, Dubai (Ortadoğu), Nairobi (Afrika) ve Mumbai (Asya)’de bulunan merkez ofisleri ile birçok Ortadoğu ülkesinde dijital medya ajansı olarak markalara hizmet veriyor.

Scarlet Media’nın hizmetleri arasında ayrıca Medya Prodüksiyon, Online ve Offline Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital PR, Strateji Danışmanlığı, Kampanya Yönetimi ve İletişimi, Dijital Reklam Danışmanlığı, Video Prodüksiyon Hizmetleri, Kreatif  Tasarım, Web Uygulamaları ve Aplikasyon Tasarımları yer almakta. Bunun yanı sıra Scaret’in kendi bünyesinde bulunan Multimedia Stüdyosu; müşterilerin ihtiyaç duydukları 3d Render, Video Prodüksiyon, Green-Box Çekimleri, Reklam Filmi Çekimleri, Efektlendirme, Seslendirme, Jingle ve Radyo Reklam Prodüksiyonu gibi birçok ihtiyacı kendi bünyesinde tüm yönleriyle karşılayabilmekte.

Sizi Scarlet Media Ajansı’nın yenilenen web sitesine davet ediyoruz; Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

scarletmedia.net