MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com

Orjinalini görmek için tıklayınız: Metin2 Yang Siparişi Nasıl Verilir?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Soru: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Cevap:

1-Siteye üye olmanız gerekmektedir

2-Siteye bakiye yüklemelisiniz. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.. Kredi Kartı/Hesap Kartı/İninal Kartı için ise epinsultan.com/make-payment/3 sayfasına giriniz.


-Soru: Benim ödeme yaptığımı nereden bileceksiniz?

- Cevap: Havale/EFT için para gönderdikten sonra ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir, ödeme bildirimi yaptıktan sonra ortalama 10 dakika içerisinde bakiyeniz onaylanacaktır. Garanti Bankası ödeme bildirimi için epinsultan.com/make-payment/1 sayfasını ziyaret ediniz. Diğer bankaların ödeme bildirimi için ise epinsultan.com/make-payment/4 sayfasına bağlanabilirsiniz.

NOT: Kredi Kartı/Hesap Kartı/İninal Kartı ile yapılan ödemelerde ödeme bildirimine gerek yoktur ortalama 5-15 dk içerisinde bakiyeniz onaylanacaktır.

3- Bakiyeniz onaylandıktan sonra ilk önce Metin2 yang alacağınız servere Ch2 Satıcı giriş yaptıktan sonra site üzerinden Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bölümüne girerek ilk önce almak istediğiniz server satırından alacağınız yang miktarını giriniz ardından oyundaki nickinizi yazarak sipariş oluşturunuz.

Teslimat Yeri: Mavi Bayrak 1.Köy Ch2 SATICI

Web: Epinsultan.com