MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com

Orjinalini görmek için tıklayınız: Zemin Altı Ve Zemin Üstü Elektronik Kantarlar dunyakantar.com
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Elektronik kantar sistemlerimiz arasında oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaya devam edilen elektronik kantarlarımız zemin altı ve zemin üstü olmak üzere satışa sunulmaktadır. Bu kantar sistemlerimiz oldukça ağır yükleri yüksek sıcaklık altında hesaplayabilme özelliğindedir. Bu nedenle de son derece çok fonksiyonlu bir üretimi vardır.

Yüksek Ar-Ge projesinin titiz çalışmaları sonrasında üretilmiş elektronik kantar sistemi olarak her alanda yaygın olarak kullanıma devam edilen sistemlerimiz arasında gelmektedir. Sıfır kantar üretimlerimiz ve satış-pazarlama hizmetimiz kadar ikinci el kantar satış & pazarlama hizmetimiz de vardır. Tümüyle bu yönden dikkate alınarak hesaplanacak olunursa zemin altı ve zemin üstü kantar sistemlerimiz her anlamda dört dörtlük kantar sistemlerimizi ortaya koymaya devam eder.

Bu elektronik kantar sistemimizin belli başlı özellikleri ise şunlardır:
- +40 derece sıcaklığa dayanıklı olup 60 tonluk kantar olarak yükleri taşıma kapasitesi vardır.
- 15.000 adet taşıma hafızası bulunarak son derece fonksiyonel 80 tonluk kantar sistemi olarak en modern ağırlık hesaplama aleti özelliğindedir. Bu da onun en fonksiyonel özellikleri arasında her yönden yerini alır.
dunyakantar.com