MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com

Orjinalini görmek için tıklayınız: Zemin Kaplama Hizmetleri bilgiliinsaat.com
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Zemin kaplaması hizmetleri, her türlü işletmeye özel olarak yapılır. Alanında uzman olan bilgiliinsaat.com firması okul, hastane, spor salonu ve her türlü işletmenin yer restorasyon işlerini uzman personelleri ve kaliteli hizmetleri ile gerçekleştiren tek firmadır. Firma akrilik zemin kaplama, epdm zemin kaplama, poliüretan zemin kaplama ve epoksi zemin kaplama hizmetlerini Türkiye genelinde kaliteli hizmet anlayışı ile yapan bir firmadır.
Kaliteli Hizmet Anlayışı
Firma beton zemin üzerine yaptığı akrilik zemin kaplama hizmeti ile yıllarca kullanılacak yer zeminleri yaratır. Akrilik zemin kaplama işleri tüm hava şartlarına karşı dayanıklı olan bir kaplamadır. Firma ayrıca epdm zemin kaplama işlerini de kalite çerçevesinde yapar. Yaptığı işlerle ilgili birçok referansı bulunur. Epdm zemin kaplaması, çocuk parklarına uygulanır. Firmanın yaptığı bu kaplama işi kauçuk yer zemini döşeme işidir. Müşteri memnuniyetini benimsemiş firmanın yaptığı işler internet sitesinden incelenebilir. Rengarenk renk seçenekleri ile ayrıcalıklı hizmetleri bulunmaktadır.
Poliüretan Zemin Kaplama Hizmeti
Firmanın bir diğer ayrıcalık yarattığı hizmet poliüretan zemin kaplama işidir. Kapalı spor salonlarında tercih edilen yer zemini kaliteli malzemeler kullanılarak yapılır. Firma poliüretan zemin kaplama işlerini basketbol sahası ve voleybol sahası gibi yüzeylere bir kaç tabaka olarak uygular. Firma olarak yaptığı işler sorunsuz teslim edilir ve müşteri memnuniyeti ile kanıtlanmıştır. İhtiyaç duyulan her türlü yer zemini döşeme ihtiyaçları için firmanın internet sitesini inceleyerek firma ile iletişime geçiniz.
bilgiliinsaat.com