MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com

Orjinalini görmek için tıklayınız: Türkiye'nin 7/24 Online Spor ve Sağlık Mağazası.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Tüm spor ürünlerini 25 Yıldır güven ve tecrübe ile ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Firmamız uzun yıllardır spor ürünlerinde Türkiyenin ve Dünyanın önde gelen bilindik bir çok markasının bayiliği ve yetkili satıcılığını yapmaktadır. 18 Yıldan bu yana E-Ticaret Mağazamız olan Spor Servis Sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz tüm spor ürünlerimizin kargosu tarafımızdan karşılanacak şekilde müşterilerimize teslimini gerçekleştiriyoruz.

İstanbulda bulunan müşterilerimizin bir kısmına İstanbul, 19 Mayıs Cd. Dr.H.İsmet Öztürk Sk. No:6/1 şişli adresinde bulunan iş yerimizden satış hizmeti vermekteyiz.

Bayiliğini yapmış olduğumuz başlıca markalar arasında Voit, Dynamic, Universal, Denver, Warner Bros Ürünleri, Diesel Fitness, Pro Fitness, Adidas ve Everlast Boks Ürünleri, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Busso, Benelli ve Optimum Nutrition ürünlerini sayabiliriz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürün kategorilerimizi ise koşu bandları, kondisyon bisikletleri, eliptik Bisikletler, kondisyon kürekleri, Ağırlık Sehpaları, Paten, kaykay, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., elektrikli bisikletler ve diğer kondisyon egzersiz ürünleri olarak sıralayabiliriz.

E-ticarette Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. olarak tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak tek hedefimizdir .

Bu yüzden Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. "Hayata Spor, Sağlık ve Eğlence Katar" Diyoruz.