MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com

Orjinalini görmek için tıklayınız: Koronavirüse Karşı Dezenfeksiyon Kabini Üretiyoruz[
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Koronavirüse Karşı Dezenfeksiyon Kabini Üretiyoruz

Modern bir tasarıma sahip dezenfeksiyon kabini üretimimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Korona virüsü nedeni ile son derece önemli bir yere sahiptir. Bu koşulda olan dezenfekte alanlarımız profesyonel ekiplerce üretilmektedir. Ce belgesine sahip, modern donanımlı ve 2 yıl garantili kabinlerimiz oldukça dayanıklıdır.

Virüse Karşı Modern Kabinlerimiz

Garanti koşullarıyla gerek dayanıklılık gerekse hijyen ortamlarına uyum sağlamaktayız. Modern bir alanda dezenfekte yapan kabinlerimiz ideal tüm özellikleri taşımaktadır. Bu koşulda üstün çalışmalarımız ile kabinlerimizi sizler için üretmekteyiz. Üretilen kabinlerde rahatlıkla hareket edilebilir ve dezenfekte olunabilir.

Firmamıza Ait Dezenfekte Kabinimizin Özellikleri

Kabinlerimiz bütün alanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bu kapsamda CDC prosedür ve kurallarına uyum sağlamaktadır. Kabinlerimizde viral potajen kapsamı sayesinde üstün EPA koşullarına uyum sağlamaktayız. Dezenfekte amacıyla üretilmiş olan kabinlerimiz ile virüse karşı bir duruş sergilemekteyiz. Her alanla kullanılabilir yapımız ile 2 yıl garanti koşullarını taşımaktayız.

Dezenfekte Kabinlerimiz Hangi Alanlarda Hizmet Sunar

Firmamız tarafından üretilen virüs karşıtı kabinlerimiz pek çok alanda sizlere hizmet sunmaktadır. Okullar, hastaneler ve alışveriş merkezleri başta olmak üzere pek çok alanda sizler için kullanıma açılmaktadır. Bunun yanı sıra sık kullanılan alanlarda ve yoğun çalışma alanlarında da kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Dezenfekte özelliği ile oldukça modern bir kapsamda yer almaktadır. Firmamız ayrıca dezenfekte kabinlerinde sürekli kontrol ve garanti tutumu sergilemektedir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.