Giriş Yap
x
MyBBArsiv.com - MyBB Arşiv Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
ReDMaD avatar
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hareketli Sosyal Ağ Butonları


Çevrimdışı ReDMaD
#1
:bilgi:
Sosyal Ağ hesaplarınızın linklerini site sağına sabitleme kodu arıyorsanız bu hazır koddan daha iyisini bulamazsınız. Kod sonlarında Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. gibi linkleri, kendi facebook twitter ve diğer sosyal hesap linklerinizle değiştirip kodu sitenizin herhangi bir yerine yerleştirin. Sosyal ağ simgesini, linkinin bulunduğu satırı silerek kaldırabilirsiniz.

:demo:
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

:indir:
Kod:
<!--Koddostu Sayfa Sağında Sosyal Ağlar Kodu START-->
<!--Bu çalışma Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.-->

<style>div.koddosturenkli{position:fixed;z-index:1000;}div.sosyal7kd{top:50%;right:0px;margin-top:-250px;width:80px;height:470px;background:transparent;}.a8a{display:block;position:relative;right:-62px;float:right;background:#44f;width:80px;height:60px;margin:0px 0px 6px 0px;background-position:center center;background-repeat:no-repeat;transition: all 0.4s ease-out;-webkit-transition: all 0.4s ease-out;-webkit-box-shadow:-4px 0px 4px -4px #444;-moz-box-shadow:-4px 0px 4px -4px #444;box-shadow:-4px 0px 4px -4px #444;-webkit-border-top-left-radius: 3px;-webkit-border-bottom-left-radius: 3px;border-top-left-radius: 3px;border-bottom-left-radius: 3px;}</style><script src="http://kdostu.googlecode.com/svn/cquery.js"></script><style>.a8a:hover, .a8a:active, .a8a:focus{outline:0;right:-10px;width:60px;transform: rotate(-11deg);-ms-transform: rotate(-11deg);-webkit-transform: rotate(-11deg);}</style><style>.facebook7a{background-image:url(http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/48/facebook-icon.png);background-color:#4a6ea9}.google7a{background-image:url(http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/48/google-plus-icon.png);background-color:#e25e43}.twitter7a{background-image:url(http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/48/twitter-icon.png);background-color:#30dcf3}.linkedin7a{background-image:url(http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/48/linkedin-icon.png);background-color:#0095bc}.youtube7a{background-image:url(http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/48/youtube-icon.png);background-color:#e44840}.tumblr7a{background-image:url(http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/48/tumblr-icon.png);background-color:#375775}.rss7a{background-image:url(http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/48/rss-icon.png);background-color:#f2b63e}div.koddosturenkli{_position:absolute;}div.sosyal7kd{_bottom:auto;_top:expression(ie6=(document.documentElement.scrollTop+document.documentElement.clientHeight - 52+"px") );}</style><koddostu>

<div class="koddosturenkli sosyal7kd">

<a href="http://facebook.com/koddostu" class="facebook7a a8a"></a>

<a href="http://goplus.us/koddostu" class="google7a a8a"></a>

<a href="http://twitter.com/koddostu" class="twitter7a a8a"></a>

<a href="http://www.linkedin.com/profile/view?id=279603409" class="linkedin7a a8a"></a>

<a href="https://www.youtube.com/channel/UCCSePwGYmmwhwXOuhPjMr5g" class="youtube7a a8a"></a>

<a href="http://tumblr.com" class="tumblr7a a8a"></a>

<a href="http://siteniz.com/rss" class="rss7a a8a"></a>

</div>

</koddostu>


<!--Telif sahibi:koddostu.com-->
<!--Bu çalışma Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.-->
buizrhak.png
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Sponsor Reklam
© 2016 MyBBArsiv.com powered by ReDMaD.org


Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) ReDMaD.org'a aittir. Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. ReDMaD.org sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır. Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.