Giriş Yap
x
MyBBArsiv.com - MyBB Arşiv Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
[-]

Hoşgeldin, Ziyaretçi


[-]

Son Aktiviteler


[-]

Forum İstatistikleri


[-]

Kimler Çevrimiçi

Toplam: 117 kullanıcı aktif
» 10 Kayıtlı
» 107 Ziyaretçi
 AndreaCowe,  ClaritaGat,  Kaxanes,  KendrickHo,  LillaPinsc,  oapedsup,  PansyHowse,  Robertpab,  RosiePaine,  TonjaDeBoo

  En Kaliteli En Yeni Filmler
avatar
Yazar: kitap5  -  Tarih: Dün, Saat:22:52   (0)  -    (3)
{{{}}}

AnMWMX.png

En Kaliteli En Yeni Filmler

En Kaliteli En Yeni En Güncel Film Serüveni, 7'den 70'e herkesin izleyebileceği, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Macera, Komedi, Tükçe Dublaj Filmler betafilmizle.com Keyifli Seyirler Diler.

Site: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

  Site Tanıtımları
  Güvenli Yol Tutuşu İçin Periyodik Bakım
avatar
Yazar: kitap5  -  Tarih: Dün, Saat:20:26   (0)  -    (1)
{{{}}}

istanbul-honda-oto-servis-300x219.jpg

Güvenli Yol Tutuşu İçin Periyodik Bakım

Otomobillerin zaman içerisinde eskiyen parçalarının yenilenmesi ve değiştirilmesi adına gerçekleşen periyodik bakım hizmetleri bu alanda uzman ekipler vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Her marka ve modeldeki araçların bakımlarının yapılması oluşabilecek kazaları, yolda kalma problemlerini ve taşıtın mekaniğindeki arızaları ortadan kaldırabileceği gibi sağlıklı bir yol tutuş için büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle araçlarda belirli zamanlarda gerçekleştirilmesi gereken bakım süreçleri pek çok parçanın detaylı olarak incelenmesi hizmeti olarak tanımlanmaktadır.

Periyodik Bakımın Özellikleri

Periyodik bakımı gerçekleştirilecek bir aracın yağ, hava ve polen filtreleri kontrol edilmektedir. Bununla birlikte Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. imkânları kapsamında motor ve hidrolik yağ değişimleri de yapılabilmektedir. Aracın silecek suyu, antifriz, servis ışıkları gibi bölümlerinde de yapılan incelemeler yenilenme ihtiyacını gerektirebilmektedir. Detaylı analizler periyodik bakım kapsamında motordan sağlam bir verim alabilmek adına büyük öneme sahiptir. Bu durum aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlamakta ve araç sahiplerinin bütçesinde işlevsel bir çözüm unsuru oluşturmaktadır. Parçaların değiştirilmesinin gerektiği durumlarda mekanik ve elektronik aksamlar ile otomobil parçaları konusunda deneyimli bir kadro müşterilerine bilgilendirici açıklamalarla ürün desteği sağlayabilmektedir.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

Bu alanda verilen hizmetin kaliteli olması ve motor parçaların en iyi şekilde tanınması aracın ihtiyaçlarının ne olduğuna yönelik soru işaretlerini ortadan kaldırmaktadır. Hizmet kalitesi ve müşterilerine sunduğu kolaylıklarla Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. aracınızın periyodik bakım sürecinde yaptığı incelemeler ve analizlerle uzun ömürlü araç kullanımını mümkün hale getirmekte, onarımının ve değişiminin gerektiği parçaları yerinde inceleyerek sizlere çözüm olanakları sunmaktadır.

servisever.com

  Site Tanıtımları
  Profesyonel Temizlikte Temizlik Makinesi Çeşitleri
avatar
Yazar: beyongs  -  Tarih: Dün, Saat:19:27   (0)  -    (3)
{{{}}}

Profesyonel Temizlikte Temizlik Makinesi Çeşitleri
Profesyonel temizlik gerektiren geniş alanlı yerlerde daha az zamanda daha çok alanın temizlenebilmesi için özel makinelerden yararlanılabilir. Bu amaç için üretilmiş olan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. birçok yönde fayda sağlamasının yanı sıra farklı alan büyüklüklerine ve zemin kaplamasına göre farklı şekillerde üretiliyor.
Profesyonel temizliğin gerçekleştirildiği,  hastana, alışveriş merkezleri, kamu kurumları, özel işletmeler, büyük marketler ve daha birçok alanlarda temizlik makineleri kullanılıyor. Kısa süre içinde gerekli olan temizliğin sağlanması sırasından hem süpürme hem de silme işlemlerini gerçekleştiriyor. Yaklaşık olarak beş saatte iş gücü ile temizlenebilecek olan alanı bir saatte temizleyen bu makineler ile zamanın yanı sıra iş gücünden de tasarruf etmiş olursunuz. Bunun yanı sıra su ve deterjan bakımında da fayda yaratıyor.
Temizlik Makinesi Kullanım Alanları
Profesyonel temizlik hizmetinden yaralanması fayda sağlayacak olan birçok alan vardır. Hastaneler, alışveriş merkezler, spor salonları, sağlık merkezleri, özel işletme binaları, marketler, kamu binaları ve daha birçok alanda bu temizlik makinelerini görmeniz mümkün. Süpürme ve silme işlemini gerçekleştiren makineler her alanda kullanılabiliyor.  Farklı alan büyüklüklerine ve zemin özelliklerine göre çeşitlere ayrılır. Kima Makine temizlik makinesi ürünleri içinde geniş bir yelpaze sunuyor. Yaklaşık olarak beş yüz metre karelik alandan elli bin metre karelik alanın temizlenmesine kadar birçok farklı ürün çeşidi sunan Kima aynı zamanda farklı zeminler için farklı çözüm önerilerini de sunuyor.
Temizlik Makinesinde Teknik Servis
Kima Makine hazırlamış olduğu profesyonel temizlik makineleri içinde geniş bir ürün yelpazesine yer açarken satın alma konusunda da ihtiyacınız olan makineyi doğru seçebilmeniz konusunda destek veren ekibi ile hizmet sunuyor. Bunun yanı sıra olası arıza ya da sıkıntılarda da konusunda uzman olan ekibi ile anında profesyonel çözüm önerilerini sizlere sunar. Kima makineleri hakkında bilgi almak ve kullanım alanınız için en uygun olan çözümü bulabilmeniz için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitede ürünler hakkında bilgi alırken referansları da inceleme şansınız bulunuyor. Sitede bulunan iletişim bilgileri sayesinde irtibatta geçmeniz de mümkün.

  Site Tanıtımları
  Hasta Yatakları ve Hasta Karyolası
avatar
Yazar: bannerlazim  -  Tarih: Dün, Saat:16:25   (0)  -    (1)
{{{}}}

Logo0.png

Radikal Medikal Olarak, özel olarak hastalarımız için üretilen Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., hasta karyolası ve hasta yatakları satışı yapan bir firmayız. Hasta odasında olması gereken en önemli şeyin hasta yatağı olduğuna şüphe yok. Bu odanın en önemli özelliği iyileşme sürecindeki hastalar için rahat bir şekilde konforlu ve güvenli bu tip karyolalar kullanılabilir. Hasta karyolasının işlevsel özellikleri, aksesuar, güvenlik, fiyat gibi faktörlere göre değişmektedir. Günümüzde en çok rağbet gören karyola modelleri, piston motorlu ve iki motorlu modellerdir. Modele göre değişen yan korkuluklar, aksesuarlar ve başlıklar mevcuttur. Hasta Karyolası çeşitlerinde Ev tipi hasta yatakları, kiralık hasta karyolası gibi ürünlere de sitemizden ulaşabilirsiniz. Firmamızda aradığınız özelliklere göre çok çeşitli hasta yataklarımız mevcuttur, Kaliteli işçilik, güvenilir malzeme ve mükemmel tasarımlı hasta yatakları için bizi tercih edebilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., hastane yatakları, ev tipi hasta karyolaları satışı ve kiralama işlemleri, hastane malzemelerinin satışı, çeşitli medikal sağlık ürünlerine sitemiz ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Sitemizdeki mevcut ürünler;  İki motorlu, üç motorlu, dört motorlu katlanır hasta karyolası modelleri, çocuk hasta karyolası, Visco hasta yatağı, anti bakteriyel hasta yatakları, parçalı hasta yatakları, lazımlıklı karyola yatağı ve bu ürünlerin kiralama hizmetleri yapılmaktadır. Çok uygun fiyata kaliteli, konforlu ve güvenli hasta yataklarına sahip olabilirsiniz. 

Radikal Medikal olarak kullandığımız karyola ve yataklarımızın genel özelliklerinden bahsedecek olursak 150 kg ağırlığa kadar dayanıklı 50x30mm profil kullanılmaktadır.

Hasta sağlığını riske atacak hiçbir materyal kullanılmamaktadır.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. yatağının hava almasını sağlayan delikli sac malzeme ürünlerimizde kullanılmaktadır.

  Site Tanıtımları
  Rs Medya Web Tasarım Firması
avatar
Yazar: kitap5  -  Tarih: 22.01.2017, Saat:20:46   (0)  -    (4)
{{{}}}

rslogo.png

Rs Medya Web Tasarım Firması

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., İnternet sektörünün çok fazla gelişmesi ve hayatımızda yer edinmesiyle birlikte bu alanlara olan ilgi her geçen gün artmaya başladı. Özellikle teknolojik anlamda yaşanan gelişmeler tablet ve akıllı telefonların bambaşka bir seviyeye ulaşmasını sağladı. Durum böyle olunca tüm işlerimizi internet üzerinden halledebilir hale geldik. Dolayısıyla bu durum marka ve firmaların internet üzerinde var olmalarını bir gereklilikten ziyade ihtiyaç haline getirdiğinden web tasarım sektörü de buna paralel olarak gelişim gösterdi.

Firmanız için bir sitenin ne ifade ettiğini biliyorsunuzdur. Bu nedenle sitelerinizi her zaman geliştirmek durumda olduğunuzun da farkındasınızdır. Özellikle Google birçok algoritma değişikliğine giderek, daha kullanışlı bir internet dünyası yaratmayı hedefliyor. Bunun içinde var olan internet sitelerinin yeniliklere ayak uydurması lazım. İşte bu noktada Google, internet sitelerini yeniliklere açık hale getirmeyenleri cezalandırıyor. Bu ceza ise arama sonuçlarında gerilere düşme şeklinde gerçekleşiyor. Bir sitenin Google arama sıralamasında gerilere düşmesi, aynı zamanda satışlarının da azalması anlamına geldiğini herkes bilir.

Peki ama ne yapılması gerekiyor?

Kurumsal web sitelerinizin yenilemeyi düşünüyor veya sıfırdan bir site tasarımı hizmeti almayı planlıyorsanız, yapmanız gereken doğru bir ajans seçmek olacaktır. Çünkü mobil uyumlu web siteleri ve yeni tasarım teknolojilerinin kullanarak yapılması gereken siteleri, ancak kaliteli bir ajans gerçekleştirebilir.

Bu kapsamda Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. olarak deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla beraber dinamik, kaliteli, estetik ve şıklığın bir arada sunulduğu site tasarımlarına imza atıyoruz. Müşteri taleplerini dinliyor, not alıyor, notlar üzerinde beyin fırtınası gerçekleştiriyor ve en ideal tasarımları sunuyoruz. Sektörünüzde öncü olmak ve en iyi kurumsal kimliğinize uygun web tasarımına sahip olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çünkü…

- Estetik kaygılarımız var. Kurumsal tasarımlarda tipografiye çok önem veriyoruz. Tek ilham kaynağımız doğa ve tabiat…
- Sadeliğin ve şıklığın bir arada sunulması için çalışıyoruz. Gözü yormayan, renk uyumuna dikkat edilmiş, mesajı boğmayan ve net bir şekilde sitenin amacını ortaya koyan, dilerseniz scroll tarzı web siteleri tasarlıyoruz.
- Google dostu siteler yapmaya önem veriyoruz. Çünkü ülkemizde en çok kullanılan arama motorunun Google olduğunun fakındayız. W3C standartlarına uygun kodlamalar yaptığımız gibi, HTML 5 teknolojisi ve CSS 3 tasarım nimetlerinden faydalanıyoruz. Flash kullanmıyoruz. Tasarımsal SEO konusuna ehemmiyet vererek, birinci sınıf siteleri sizle sunuyoruz.
- Mobil cihazların gelişmesine ve çeşitlenmesine paralel olarak, web sitelerinin her platformda düzgünce çalışması gerekiyor. Bu nedenle uzman tasarım ekibimizle beraber Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ları yaparak, her cihazda kullanıcı deneyimine önem veren siteleri müşterilerimize sunuyoruz.
- Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaran, kurumsal kimliğinizle yüzde yüz uyumlu siteler ortaya çıkarıyoruz.

Web Tasarım Firması olarak Neler yapıyoruz?
Her sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadar Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. dünyasına aşığız. Kaliteli ve dinamik site tasarımlarını, sektörün çizgilerini de düşünerek kodluyor ve ziyaretçi kitlesine en uygun tasarımlar ortaya koyuyoruz. Bu anlamda kuaför siteleri, inşaat ve emlak siteleri, otel ve restoran sitesi, dernek, okul, kurumsal ve anaokulu sitesi tasarımlarıyla birçok sektörün ihtiyacını cevap veriyoruz. Özel projeler ve müşterilerin taleplerine dikkat ederek, en ideal site tasarımlarının ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Kalite her zaman fark yaratmaktır
Sektörünüzde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Bunun için imajınızı ve prestijinizi olumlu yönde etkileyecek bir siteye sahip olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Kırpma, ücretsiz ve bedava olan sitelerle imaj ve kurumsal bir kimlik taratmanız mümkün olmayacaktır. Bu sebeple estetik bir tasarıma sahip, profesyonel web siteleri yaptırarak kurumsal kimlik ve marka konumlandırma çalışmaları yapabilir, imaj ve prestij yaratabilirsiniz.

İnternet ortamında güvenin ne kadar önemli olduğunun fakında mısınız? Peki sitelerinizin kötü ve amatör olması durumunda müşterilerin ürün ve hizmet alabileceklerini düşünüyor musunuz? Kesinlikle hayır! Çünkü internette yüzlerce alternatifiniz var ve o alternatiflere ulaşmak bir müşteri veya ziyaretçi için bir tık kadar kolay!

Müşteri kaybetmenin bu kadar kolay olduğu bir zamanda hale kurumsal web sitesi tasarımları konusunda yavaş davranıyorsanız, müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmaya devam ediyorsunuz demektir. Güven sağlamak için internetteki vitrininiz olan web sitenizi profesyonel kılın!

Detaylar: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

rsmedya.net

  Site Tanıtımları
Sponsor Reklam
© 2016 MyBBArsiv.com powered by ReDMaD.org


Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) ReDMaD.org'a aittir. Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. ReDMaD.org sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır. Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.