Giriş Yap
x
MyBBArsiv.com - MyBB Arşiv Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
[-]

Hoşgeldin, Ziyaretçi


[-]

Son Aktiviteler


[-]

Forum İstatistikleri


[-]

Kimler Çevrimiçi

Toplam: 58 kullanıcı aktif
» 15 Kayıtlı
» 43 Ziyaretçi
 Aldopacy,  Arakosmi,  beyongs, Edwinved,  GioresSi,  HacerickVop,  Iljanew,  Jekdearcenna,  PamalaCamp,  PatorickelemO,  VOGary,  Wendell12J,  Williamdam,  WilliamLen,  WillieKeymn

  Şifalı bitkiler rehberi
avatar
Yazar: beyongs  -  Tarih: 24 dakika önce   (0)  -    (1)
{{{}}}

Şifalı bitkiler rehberi

Şifalı bitkiler veya sadece otlar tarih öncesi çağlardan beri tespit edilmiş ve kullanılmıştır. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.; böceklere, mantarlara ve otçul memelilere karşı savunma da dahil olmak üzere biyolojik işlevler için birçok kimyasal bileşik üretmektedir. Bilimin 12.000'den fazla aktif bileşiği bilinmektedir. Bu kimyasallar, insan vücudunda farmasötik ilaçlar ile tamamen aynı şekilde çalışır; bu nedenle, bitkisel ilaçlar, geleneksel ilaçlar gibi zararlı yan etkilere sahip olabilir. Bununla birlikte, tek bir bitki birçok madde içerebileceğinden, bir bitkinin ilaç olarak alınmasının etkileri karmaşık olabilir.

Otların en eski tarihsel kayıtları, afyon da dahil olmak üzere yüzlerce şifalı bitkinin kil tabletlerinde yer aldığı Sümer uygarlığından bulunur. Eski Mısır'daki Ebers Papirüs, 850 bitki ilacını, Dioscorides'in De materia medica'da 600 yılı aşkın tıbbi bitki kullanarak 1500 yılı aşkın bir süreyle farmakopelerin temelini oluşturduğu 1000'den fazla bitkisi tarif etmiştir. İlaç araştırması, doğada farmakolojik olarak aktif maddeler aramak için etnobotaniği (bitki bilim) kullanır ve bu şekilde yüzlerce Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. keşfedilmiştir. Bunlara, ortak ilaçlar olan aspirin, digoksin, kinin ve afyon dahildir. Bitkilerde bulunan bileşikler birçok çeşittir, ancak çoğu alkaloidler, glikozitler, polifenoller ve terpenler olmak üzere dört ana biyokimyasal sınıf içindedir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adlı internet sitesi içerisinde, sizleri her türlü bitki hakkında, birbirinden kıymetli bilgiler bekliyor olacak.

  Site Tanıtımları
  Salon Royal - Kartal düğün salonları
avatar
Yazar: beyongs  -  Tarih: 2 saat önce   (0)  -    (1)
{{{}}}

Web site adı : Kartaldugunsalonlari.com

Sitenin başlığı : Salon Royal - Kartal düğün salonları

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Ocak 2012

Site ile ilgili açıklamalar : Evlilik hazırlığı içerisindeyseniz ve kendinize kaliteli bir düğün salonu arıyorsanız, hiç tereddüt etmeden Salon Royal'ı tercih edebilirsiniz. Salon Royal, İstanbul Kartal içerisinde yer alan ve son derece nezih bir düğün salonudur.

Gerek kına, gerek sünnet, gerekse de düğün organizasyonları için Salon Royal adeta biçilmiş kaftandır. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. arasında ön plana çıkan Salon Royal, size ömür boyu unutamayacağınız bir organizasyon yaşatacaktır.

Salon Royal adlı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.nu daha yakından tanımak isterseniz, bu konuda kartaldugunsalonlari.com isimli web adresine bağlanabilirsiniz. Sitede salon hakkında birbirinden detaylı bilgiler ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

Salon Royal Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ndan bolca sayıda fotoğraf, kartaldugunsalonlari.com içerisinde bulunabilecektir. Siteye giriş yaparak, salonun dört bir yanından çekilmiş fotoğrafları inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. olan Salon Royal'ın müşterilerine sunduğu yemek menülerini, yine kartaldugunsalonlari.com adresi sayesinde inceleyebileceksiniz. Sitede bu yemek menülerinin hangi ücretlere tekabül ettiği de bulunabilir.

Salon Royal için rezervasyon yaptırmak isterseniz, sitedeki Online Rezervasyon adlı sayfaya bağlanarak, buradaki formu doldurabilirsiniz. Salon yetkilileri ile irtibat kurmak için ise, aşağıdaki kanallara başvurunuz. Tüm çiftlere şimdiden mutluluklar dileriz.

Adres: Atalar Mahallesi Bağdat Caddesi Büklü Sokak No:2 Kartal - İstanbul
Telefon: 0216 387 48 61

  Site Tanıtımları
  Web Yazılım Hizmeti
avatar
Yazar: kitap5  -  Tarih: 5 saat önce   (0)  -    (2)
{{{}}}

Dijital İhtiyaçlara En Hızlı Çözüm

Firmaların daha verimli çalışması ve başarı oranını arttırması nedeni ile gelişen teknolojiyle uyumlu olarak yenilikçi web sitesi ve yazılım hizmetleri sunan Vayes, tek bir noktadan birçok ihtiyacınıza çözüm sunabilmektedir. Hepsi alanında uzman olan bir kadroya sahip olan ve sorumluluklarının bilinci ile hareket eden başarılı firma, kullanmış olduğu en etkili yöntemler ile sektörde ayrıcalıklı bir yer edinmenize imkân sağlamaktadır.

Web Yazılım Hizmeti:

Rahat kullanıma sahip olan ve işlevsel özellikte tasarlanan web yazılımlar, müşterilerin ihtiyacına ve taleplerine en uygun şekilde hazırlanmaktadır. Kullanıcı beklentilerini tam anlamı ile karşılayan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. tasarımları, ticari hedeflerinize ulaşmanızda sizlere en etkili çözümleri sunmaktadır.

B2B E-Ticaret Yazılımı:

En yeni ticaret yöntemlerinden biri olan ve hedef kitleye daha kolay erişebilme imkânı sunan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. günümüzde artık birçok şirket tarafından tercih edilmektedir. Pazaryeri yazılımı b2b e-ticaret yazılımı türü ile yapılmaktadır. Estetik görünümünün yanı sıra işlevsel olması nedeni ile de büyük bir avantaj sağlayan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. büyük ya da küçük ölçekli tüm firmaların ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilmektedir. E-ticaret sitesinin masraflarına katlanmadan satış yapabilme olanağı sunan ve en az maliyetli satış alanlarından biri olan Pazar yeri yazılımı ile tüm dünya genelinde satış yapabilmek mümkün bir hal almaktadır.

Yapılan derin araştırmalar sonucunda işin ciddiyetine uygun olarak hazırlanan pazaryeri projelerinde olabilecek tüm eksiklikler gözden geçirilir ve kusursuz bir şekilde hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. Tüm sektörlere uygun olarak hazırlanabilen pazaryeri projesi sizlere hem zamandan kazandırmakta hem de en az maliyetler ile daha yüksek tutarlarda kar elde etmenizi sağlamaktadır. Pazaryeri projesi ile ilgili en iyi fikirleri sizlerle paylaşan vayes.com.tr tüm süreç boyunca sizlere danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

  Site Tanıtımları
  Yazılı Kanun Dizini
avatar
Yazar: kitap5  -  Tarih: 7 saat önce   (0)  -    (1)
{{{}}}

Yazılı Kanun Dizini

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. var olan düzeni, kaosun yaşanmaması, hak sahibi bireylerin hakları, malları ve canlarını korumak adına Danıştay ve Yargıtay tarafından suç ve suçlu tanımlamalarının yapıldığı genel kanun hükümleri içeren sitedir. Her türlü (taksir, kast ve ihmal) suç şeklinin maddi ve manevi yaptırımlarını barındıran yazılı hükümlerden oluşmaktadır.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Türk ceza kanunu amacı; kamu düzenini, her türlü güvenliği ve hukuk devletini, kişi hak ve özgürlüklerini, kamu sağlığını sağlamak, barışı ve demokrasiyi oluşturmak adına suç işlemeyi önlemek için maddi ve manevi yaptırım uygulayan ceza kanunudur. 26 Eylül 2004 tarihinde kabul edildikten sonra 1 Haziran 2005'te yürürlüğe giren 5237 sayılı ceza kanunudur.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ceza muhakemesi kanunu 4 Aralık 2004 tarihinde Türkiye büyük millet meclisinde kabul edilen ve 1 Haziran 2005 tarihinde yürürlüğe giren 5271 sayılı kanundur. Ceza muhakemesi kanunu, yargılama işleminin nasıl yapılması gerektiğini ve yargılama sürecine katılan avukat, savcı, hakim, bilirkişi, yargılamadan zarar gören, hükümlü, hüküm özlü, sanık, şüpheli gibi her türlü soruşturma ve kovuşturmanın nasıl yapılacağını anlatan kanundur.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. hukuk muhakemeleri kanunu 12 Ocak 2011'de kabul edilip 1 Ekim 2011'de yürürlüğe giren 6100 nolu kanun numarasını almıştır. Hukuk muhakemeleri kanununun gelmesiyle hukuk usulü muhakemeleri kanununu yürürlükten kaldırmıştır. Kanunun yürürlüğe girmesi, Asliye Ticaret Mahkemesi, Asliye Hukuk Mahkemesi, Sulh Hukuk Mahkemesi, İcra Hakimliği ve Aile Mahkemeleri, Tüketici Mahkemesi'nin yargılamalarının nasıl yapılacağı ve benzer usullerini düzenler.

Ceza kanunu, hukuk muhakemeleri ve ceza muhakemeleri Türkiye Cumhuriyeti Anayasa ve kanun hükümlerinin yer aldığı ve yargılamaların dayandığı kanun ve hükümleri içine alan her yargılama ve isnat edilen suçlamaların nasıl ve ne şekilde verileceği, mahkeme sonuçlarının nasıl işlediğini, iptal ve onay süreçlerinin işleme şekillerini barındıran tüm kanun ve mahkeme usullerini oluştururlar.

ekarar.net

  Site Tanıtımları
  Poyrazköy Kadınlar Plajın
avatar
Yazar: BazKriz  -  Tarih: Dün, Saat:19:39   (0)  -    (3)
{{{}}}

Hem temiz hem de hijyenik olan plajı ile birlikte gelen konuklarına eğlence dolu zamanlar geçirten Poyrazköy kadınlar plajı yalnızca bayanlara yönelik hizmet vermekte ve onların rahatını bozacak hiçbir olumsuzluğa izin vermemektedir.
poyrazkoy-kadinlar-plaji-resim.jpg

Ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamanız adına hem Anadolu hem de Avrupa yakasından servis kaldıran Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. 6 yaşına kadar olan çocuklardan giriş ücreti talep etmemektedir. Servis ücreti Anadolu Yakası'ndan 40 TL, Avrupa Yakası'ndan ise 35 TL'dir. Bu ücretin içerisine plaj, masa ve sandalye hizmetleri de dahildir. Gün sonunda servis araçları yine sizi gitmek istediğiniz yerin en yakın noktasına bırakmaktadır.

Yazın bunaltıcı sıcaklarından kaçarak rahat bir nefes almak isteyen bayanlara sunduğu kusursuz hizmetler ile beğeni kazanan Poyrazköy kadınlar plajı bünyesinde yer alan sağlık ekipleri ile yaşanacak olan herhangi bir olumsuz durumda anında müdahale edebilmektedir.
Haftanın 7 günü boyunca siz değerli misafirlerine hizmet sunmaya devam eden Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. daha detaylı bilgilere Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adresinde yer verilmektedir. Bu hizmetlerden faydalanabilmek için telefonla randevu almanız yeterlidir.

  Site Tanıtımları
Sponsor Reklam
© 2016 MyBBArsiv.com powered by ReDMaD.org


Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) ReDMaD.org'a aittir. Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. ReDMaD.org sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır. Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.