Giriş Yap
x
MyBBArsiv.com - MyBB Arşiv Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
[-]

Hoşgeldin, Ziyaretçi


[-]

Son Aktiviteler


[-]

Forum İstatistikleri


[-]

Kimler Çevrimiçi

Toplam: 269 kullanıcı aktif
» 7 Kayıtlı
» 262 Ziyaretçi
 AnnmarieSw,  DellaR8893,  DellCorona,  GeraldoMer,  RichSellec,  RoxannaPen,  SheritaMai

  Ateş ve Su Oyna
avatar
Yazar: paylasdur  -  Tarih: 9 saat önce   (0)  -    (7)
{{{}}}

Buzlardan oluşturulan bir tapınakta yanımıza bir dostumuzu da alarak ilerlemeye çalışıyoruz. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. oyunu İlerlediğimiz sırada karşımıza çıkan manileri ve bulmacaları aşıyor ve kısımları bitiriyoruz. Kısımları bitirerek yeni kısımların kilidini açıyor ve oyuna devam ediyoruz.

Bir tapınakta karşımıza çıkan manileri ve bulmacaları yanımızdaki dostumuz ile birlikte bir biçimde aşıyor ve kısımları bitiriyoruz. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Bölümelri bitirerek yeni kısımların kilidini açarak oyuna devam ediyoruz.

  Site Tanıtımları
  Gebze Ulusoy nakliyat
avatar
Yazar: isforyou  -  Tarih: 10 saat önce   (0)  -    (6)
{{{}}}

Ulusoy Nakliyat, İstanbul’un her ilçesinde ve semtlerinde olduğu gibi, Gebze nakliyat şubemiz de hizmet vermekteyiz. Size sadece bir telefon kadar uzağız. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bizim işimiz Tecrübeli ve uzman taşıma ekibimiz, eşyalarınızın nakliyesini özenle gerçekleştirir.Sadece satış odaklı değil, tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz. Yapılan tüm taşımalardan sonra, satış sonrası ekibimiz gebze de müşterilerimizle bağlantıya geçerek verilen servise ait geri bildirim değerlendirmesi yapmakta ve müşteri memnuniyetini ölçmektedir. Bu geri bildirimler sizlere sunduğumuz Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. hizmetinin kalitesini daha ilerilere taşımak adına özenle değerlendirilmektedir. Randevu için (7/24) – 0216 305 15 01 –

  Site Tanıtımları
  Çin İthalatı İle İlgili Danışmanlık Hizmeti
avatar
Yazar: isforyou  -  Tarih: Dün, Saat:12:17   (0)  -    (17)
{{{}}}

Çin İthalatı İle İlgili Danışmanlık Hizmeti

Çin Ticaret günümüzdeki Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ı ile ilgili özel bir danışmanlık hizmeti vererek ithalat işine yeni başlayan kişilere destek olmaktadır. Genel olarak hiçbir yardım almadan ithalat işine girişen kişiler belirli bir noktada tıkanıp işleri yarıda kesmek durumunda kalmaktadırlar. Çoğunlukla üretici ile net bir iletişim kuramadıkları için işi sonuca bağlayamayan genç ithalatçılar kısa sürede işi bırakmaktadırlar. Çin Ticaret ise Çin ithalat ürünleri hakkında genel bir danışmanlık hizmeti verip doğru ürün seçimi ve ürün uygunluğu konusunda desteklerde bulunmaktadır. Böylelikle çok daha profesyonel bir şekilde ithalat işlemlerine devam edilerek yüksek miktarlarda kazançlar elde edilebilmektedir.

Çin Ticaret’in sunduğu danışmanlık hizmeti Çin İthalat Ofisi için de geçerli olmaktadır. Çin’den gelecek olan ürünlerin detaylıca takip işlemleri yürütülmektedir. Böylelikle ürünlerin an ve an nerede oldukları konusunda bilgi sahibi olunabilmektedir. Eğer ürünün yüklenmesi esnasında ya da gümrükte bir sıkıntı yaşandıysa da hemen yardıma koşarak yapılacak olan adımları tek tek sıralamaktadırlar. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. gibi daha birçok konuda danışmanlık sunan firma ülkemizdeki ithalat işlerinin öncüsü olma niteliğindedir. Doğru ithalatın yapılması ve ülkemizin bu konuda iyi yerlere gelmesi için faaliyetlerini sürdüren Çin Ticaret yurt dışı pazarı hakkında üstün emek vermektedir. Sayelerinde ise ülkemizdeki ithalat işleriyle uğraşan kişiler ithalat işlemlerinde nasıl bir yol izlemeleri gerektiği konusunda fikir sahibi olmuşlardır.

  Site Tanıtımları
  Evden Eve Nakliyat
avatar
Yazar: meltem  -  Tarih: Dün, Saat:09:18   (1)  -    (20)
{{{}}}

<p><br></p>

  Site Tanıtımları
  wordpress haber botu
avatar
Yazar: paylasdur  -  Tarih: 17.01.2020, Saat:15:10   (0)  -    (21)
{{{}}}

Wordpress siteleriniz amaçlı otomatik (cronlu) bilgi ekleme yapan eklentimiz ile rahatlıkla bilgi sitenize rahatlıkla bilgi ekleyin.

KURULUM
Wordpress Bilgi Botumuzu sitenize ilave etmek amaçlı Internet siteniz idare panelinden Eklentiler > Yepyeni Ekle sayfasını açınız. Eklenti bulma kısmına "Haber Editörü" yazıp bulma yapınız. Çıkan neticeler içinden bilgi editörünü kurabilirsiniz.
Kurulum bittikten ardından eklentimizi etkinleştiriniz.
Eklenti ilk çalıştığında Bedava tek hesap açmanızı talep edilecek.
Eğer bundan önce habereditoru.com sitemize aza olmuş ve hizmetlerimizi kullanmışsanız tek defaya özgü 7 gündelik tecrübe hakkı açılacaktır.
Eğer ilk defa eklentiyi kullanacaksanız habereditoru.com üzerinden girdiğiniz verilere yönelik otomatik tek hesap açılıp siteniz sisteme eklenecektir.
Sırasıyla İçerik Kaynakları, Kategori Eşleştirme ve bot ayarlarınızı yaptığınızda siteniz otomatik bilgi almaya başlayacaktır.
OTOMATİK İÇERİK ÇEKME İŞLEMLERİ
İçerik kaynakları, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Kategori Eşleştirme ve Bot Ayarlarınızı yaptıysanız sisteminiz otomatik bilgi çekmeye hazırdır. Otomatik bilgi çekme zamanlamasını İçerik Kaynakları > Otmatik Bilgi Çekme bölümünden kapatabilir ya da zamanlayabilirsiniz.

Otomatik Bilgi çekme işlemleri wordpress'in cron fonksiyonları faydalanarak yapılmaktadır. Wordpress Cron fonksiyonu sitenize ziyaretçi geldiğinde çalışır ve işleri yapar. Başka Bir Deyişle sitenize ziyaretçi gelmez ise bilgi çekme işlemi yapılmamaktadır.
Gerçek cron faydalanarak bilgi çekme: Dilerseniz cPanel ya da setcronjob.com benzeri bedava cron hizmeti verici servisleri faydalanarak otomatik bilgi çekebilirsiniz.

ABONELİK VE TEDIYE İŞLEMLERİ
Haber Botu eklentimiz maaş abonelik bedeli ile çalışmaktadır. İlk 7 gün eklentiyi bedava olarak deneyebilirsiniz.

Ücretlendirme Kaynak Adedi, Bot Sayısı ve Iş Aralığına yönelik belirlenmektedir. Maaş abonelik ücretlendirmesini Eklenti idare sayfamızdan Abonelik & Tediye sayfasından hesaplayabilirsiniz.

DESTEKLENEN TEMALAR
Eklentimiz wordpress codex fonksiyonları faydalanılarak derlenmiş olup standart özelleiklerdedir. Wordpress Tema dizinindeki Bütün Temalarla (%90) uygun olup, İçinde özel meydan yer meydan vs benzeri tek takım temalarla uyum problemi olabilmektedir. Eklenti açık kaynak kodlu olup temanıza yönelik değişim yaptığınızda onlarlada çalışabilir.

  Site Tanıtımları
Sponsor Reklam
© 2016 MyBBArsiv.com powered by ReDMaD.org


Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) ReDMaD.org'a aittir. Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. ReDMaD.org sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır. Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.