Giriş Yap
x
MyBBArsiv.com - MyBB Arşiv Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
[-]

Hoşgeldin, Ziyaretçi


[-]

Son Aktiviteler


[-]

Forum İstatistikleri


[-]

Kimler Çevrimiçi

Toplam: 301 kullanıcı aktif
» 8 Kayıtlı
» 293 Ziyaretçi
 CorinneXms,  Gabriela41,  GlennR140,  KeeshaBake,  Marcus68E5,  nokvrlmsbtbbbi,  SiennaPak,  Zella62386

  Nargile Tütünü Nargiletr'den Alınır
avatar
Yazar: bunge  -  Tarih: Bugün, Saat:02:52   (0)  -    (2)
{{{}}}

Nargile tütünü satın almak için acele etmeyin çünkü size muhteşem bir önerimiz olacak. Nargile tütünü almak istediğinizde doğal olarak karşınıza birçok marka çıkıyordur. Bunların bir kısmı yerli tütünden imal ediliyor ama çoğunlukla yurtdışından ithal edilen nargile tütünleri raflardaki yerini alıyor. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. , iyi bir nargile içimi için ayrıcalıklı bir öneme sahiptir, zaten bu kuralı nargile ile ilgilenen hemen hemen herkes de biliyor. Önemli olan etken, orjinal ve gerçek kalite nargile tütününü alabilmektir. Hadi bakalım nargile tütünü satın alayım dediğinizde, arzu ettiğiniz niteliklere sahip nargile tütününü bulamayabilirsiniz yada aldığınızı zannedersiniz ama size gönderilen nargile tütünü orjinal de çıkmayabilir.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda nargile tütünü satın almak için tercih edeceğimiz web sitelerini birbirinden ayırmak hatta en iyisini bulmak zorundayız. Müşterileri tarafından son derece ilgiyle takip edilen ve nargile tütünü piyasasında güvenilir tedarikçi olarak hizmetlerini yürüten Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. sitesini sizler de tercih edebilirsiniz.

Bu siteden satın alacağınız nargile tütünleri orjinal ve aroma tadları sizin istediğiniz netliklerde. Yani nargile tütünü siparişi verdiğinizde arzu ettiğiniz lezzetin üstünde keyif olarak nargile içeceksiniz.

  Site Tanıtımları
  estetik diş ve gülüş tasarımı
avatar
Yazar: AtomicPainterSuit  -  Tarih: Bugün, Saat:01:32   (0)  -    (4)
{{{}}}

Porselen Laminate Veneer Yöntemi
Porselen lamine diş veya E-max diş de denilen kaplamalar genellikle ön dişlerde uygulanan doğal dişe zarar vermeden yalnızca aşındırma yapılarak, maksimum 0,7 milimetre ölçülerinde bir aşındırma sonucunda üzerine yaprak kader ince porselenlerin yapıştırılarak yapıldığı bir kaplama tedavisidir. Porselen Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. kaplamalarda estetik ön planda olduğu için renk skalası çok geniş ve çok ince hazırlandığı için son derece estetik görüntüler sağlanır. İçinde metal kullanılmadığından dolayı dişin görüntüsü son derece doğal ve ışığı geçirgen özelliğe sahiptir. Ancak bu dişlerin diğer dişlere göre daha hassasiyetle kullanılması ve ağız içi ve diş bakımı konusunda titiz ve hassas davranılması gerekmektedir.

Zirkonyum Kaplama
Zirkonyum kaplama tedavileri porselen kaplama altına yerleştirilen Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. metalinin üzerine kaplanan dişlerdir. Zirkonyum beyaz bir metaldir. Dolayısıyla beyaz metalin üzerine yerleştirilen porselen kaplamalarda matlık, görüntü bozukluğu oluşmaz. Son derece estetik görüntüler sağlanır. Bu kaplama yöntemi hem çok uzun süreli kullanılabilen sağlıklı bir yöntemdir, hem de hasta ve hekimler tarafından önerilen ve tercih edilen bir yöntemdir. Zirkonyum kaplama tedavisi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. kaplama tedavilerinde de kullanılmaktadır.

Metal Destekli Kaplama
Metal destekli kaplamalar kaplamanın altına metal konularak yapılmaktadır. Bu metaller de dişin yapısına ve dokusuna uygun metallerdir. Aynı şekilde uzun ömürlü ve son derece dayanıklı kaplamalardır. Bu metaller krom, Kobalt veya nikel alaşımlarla karıştırılarak elde edilen bir metaldir. Bunun üzerine konulan porselen elbette bu metalden etkilenir, metal gri renkte olduğu için ışığı geçiremez bundan dolayı görüntü daha mat ve çok estetik değildir. Bu nedenle son zamanlarda bu tür kaplamalar genellikle ön dişlerde tercih edilmez arka dişlere uygulanmaya daha uygundur.

Porselen Diş Kaplama
Diğer bir diş kaplama tedavilerinden biri de full porselen kaplama dişlerdir. Bu dişlerin altında metal bulunmaz. Dolayısıyla kaplanan Porselen sağlamlaştırılmış ve güçlendirilmiş bir porselendir. Ancak bu porselen kaplamanın yapılabilmesi için mutlaka altta bir diş olması gerekir. Direk dişin üzerine kaplanan bir tedavidir. Doğal dişler taşlanarak küçültülerek ölçü alınır Ve üzerine full porselen denilen Empress's porselen yapıştırılarak uygulanır. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Site Tanıtımları
  Ücretsiz resim yükleme ve barındırma servisi
avatar
Yazar: is_for_you  -  Tarih: Dün, Saat:23:20   (0)  -    (5)
{{{}}}

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. - Ücretsiz resim yükleme ve barındırma servisi.

Resimlerinizi sorunsuz bir şekilde saklayın. Yüklediğiniz resimlerinizi üye girişi yaparak istediğiniz gibi albümler oluşturabilirsiniz. Dilerseniz silebilirsiniz veya yeni albümler oluşturarak Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. yapabilirsiniz. Jetresim.com'a yüklediğiniz resimleri dilerseniz paylaşabilir veya tamamen size özel olarak gizleyebilirsiniz. Resimleriniz hiç bir kişi veya kurum ile paylaşılmaz. Cep telefonunuzda, tablette veya bilgisayarınızda barındıramadığınız resimleri resim yükleme sitemizden üyelik oluşturup gizli albümler oluşturup saklayabilirsiniz.

Misafir Kullanıcılar için resim yükleme

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Sitemizden sadece üyeler değil siz forum kullanıcılarımız içinde misafir kullanıcı olarak resimlerinizi yükleyip paylaşabilirsiniz. Resim yükleme maksimum 50MB olup sınırsızca yükleme yapabilir. Derslerinizi konularınızı anlatabilirsiniz.

[B]Yasak Resim Türleri[/B]

Irkçılık, Müstehcenlik, taciz, nefret, iftira, tehdit ve hukuksuzluğa teşvik içeren resimlerin sitemize yüklenmesine izin verilmemektir. Bu tür içerikler yüklenir ise resimleriniz silinir ve başka resim yüklemeleri engellenir.

DMCA İhlali

Telif hakkı ihlali iddiasıyla ilgili geçerli DMCA yayından kaldırma bildirimine yanıt vereceğiz. Geçerli yayından kaldırma bildirimlerine verdiğimiz yanıt, hak ihlalinde bulunan içeriği mümkün olan en erken zamanda kaldırmak olacaktır.
Ticari Kullanım Hakkında

Bu sitedeki tüm resim arşivi kişisel olarak kullanılabilir. Eğer resimleri ticari olarak kullanmak istiyorsanız eser sahipleri ile iletişime geçiniz.

  Site Tanıtımları
  İndirimli Kanvas Tablolar
avatar
Yazar: meltem  -  Tarih: Dün, Saat:20:44   (0)  -    (4)
{{{}}}

<p style="text-align: right;"><span id="sceditor-end-marker" class="sceditor-selection sceditor-ignore" style="line-height: 0; display: none;"> </span><span id="sceditor-start-marker" class="sceditor-selection sceditor-ignore" style="line-height: 0; display: none;"> </span></p><div>Şık Kanvas Tablolar</div><div><br></div><div>Evlerinizin,ofislerinizin,otellerin duvarlarının daha havalı gözükmesini sağlayan bu kanvas tablolar profesyonel sanatçılar tarafından hazırlanmaktadır. Bu fiyata bu şık ve havalı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.lar duvarlarınızın daha modern gözükmesini sağlayacaktır. Her çeşit ortama uyum sağlayacak seçeneklerde Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bulunmaktadır. Çeşit olarak Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.da bulunmaktadır. Kanvas tablolar ayrıca hediye vermek içinde çok güzel bir seçenek olarak tercih edilmektedir. Kanvas tabloları görmek ve sipariş vermek için sitemize bekleriz.</div><div><br></div><div>Site Adresimiz: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.</div><div><br></div><div>Örnek Kanvas Tablolar</div><div><br></div><div>mevlana-m-zesi-ill-strasyon-3-1000x1000.jpg</div><div><br></div><div>semazenli-elif-tablo-1-1000x1000.jpg</div><div><br></div><div>vav-kanvas-tablo-3-1000x1000.jpg</div><div><br></div><div>galata-kulesi-ill-strasyon-kanvas-tablo-1-1000x1000.jpg</div><div><div>Şık Kanvas Tablolar</div><div><br></div><div>Evlerinizin,ofislerinizin,otellerin duvarlarının daha havalı gözükmesini sağlayan bu kanvas tablolar profesyonel sanatçılar tarafından hazırlanmaktadır. Bu fiyata bu şık ve havalı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.lar duvarlarınızın daha modern gözükmesini sağlayacaktır. Her çeşit ortama uyum sağlayacak seçeneklerde Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bulunmaktadır. Çeşit olarak Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.da bulunmaktadır. Kanvas tablolar ayrıca hediye vermek içinde çok güzel bir seçenek olarak tercih edilmektedir. Kanvas tabloları görmek ve sipariş vermek için sitemize bekleriz.</div><div><br></div><div>Site Adresimiz: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.</div><div><br></div><div>Örnek Kanvas Tablolar</div><div><br></div><div>mevlana-m-zesi-ill-strasyon-3-1000x1000.jpg</div><div><br></div><div>semazenli-elif-tablo-1-1000x1000.jpg</div><div><br></div><div>vav-kanvas-tablo-3-1000x1000.jpg</div><div><br></div><div>galata-kulesi-ill-strasyon-kanvas-tablo-1-1000x1000.jpg</div><div><br></div><br></div><br><p></p>

  Site Tanıtımları
  Paykasa kart satın al
avatar
Yazar: AtomicPainterSuit  -  Tarih: Dün, Saat:16:18   (0)  -    (2)
{{{}}}

<span id="sceditor-end-marker" class="sceditor-selection sceditor-ignore" style="line-height: 0; display: none;"> </span><span id="sceditor-start-marker" class="sceditor-selection sceditor-ignore" style="line-height: 0; display: none;"> </span>Paykartlar.com uygun ve güvenilir ön ödemeli sanal Kart hizmeti sunar. Bütçenize göre belirlenen limitlerle güvenilir alışveriş yapmanızı sağlar. Bu Kart kişisel verilerinizi güvence altına alarak iz bırakmadan alışveriş yapabilmenizi ve dolandırıcılık, hırsızlık gibi olumsuz vakalardan korunmanızı sağlar. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.mak için bu siteyi ziyaret edebilir uygun ve güvenilir hizmetten yararlanabilirsiniz.

Paykartlar.com güncel kurlar üzerinden işlem yaparak paranızı en etkin şekilde değerlendirmenizi sağlar. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.mak ve Paykasa bozdurmak için 7/24 iletişime geçerek işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu Kartı satın aldıktan sonra PIN Kodunuz size en kısa sürede iletilerek mağdur olma tehlikesi yaşamadan alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
Bu kartı satın almak için güvenli firma seçmek, karar vermek vakit kaybetmenize hatta mağdur olmanıza neden olabilir. Türkiye’nin en güvenli ve güvenilir Sanal Kart sitesi olan Paykartlar.com’u tercih edebilirsiniz. Belirlenen limitler arasından size uygun olanı seçerek Sanal Kart limitinizi oluşturabilirsiniz. Paykasa Kart alım işleminiz sonrasında alışverişlerinizde kişisel bilgileriniz yerine kullanabileceğiz PIN Kodunuz tarafınıza en kısa sürede iletilir. Paykasa PIN kodunuzu; Online alışverişiniz sırasında ödeme yöntemleri seçenekleri arasından Paykasa Kart’ı seçerek kullanabilirsiniz. Sadece PIN kodunuzu girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle bu ön ödemeli kartı alarak en hızlı ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Bu kartınızı kullanabileceğiniz binlerce online alışveriş sitesi bulunmaktadır. Günümüzde hızlı bir şekilde artan bu yöntem sayesinde yerli ve yabancı sitelerde alışveriş yapabilirsiniz. Bu hizmetin geçerli olduğu başlıca siteler arasında Skype, DarkOrbit, Facebook, GameForge ve Bitcoin gibi kullanımı oldukça yaygın siteler vardır. Ön ödemeli Sanal Kart olan bu Kart’a sizde sahip olabilirsiniz!

Paykartlar.com Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Astropay, Paykwik, Cashixir, Parayum, Jeton gibi tüm Sanal Kart hizmetlerine sahiptir. Bu kartlar arasından size uygun olanı seçerek güvenli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Nerede olursanız olun Whatsapp üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kolay satın alma hizmeti için 7/24 hizmet sunulmaktadır. Güncel kurlar üzerinden uygun fiyat garantisini sadece Paykartlar sunmaktadır.
İz bırakmadan, olumsuz vakalardan korunmak ve en güvenli alışveriş için Paykartlar.com!

  Site Tanıtımları
Sponsor Reklam
© 2016 MyBBArsiv.com powered by ReDMaD.org


Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) ReDMaD.org'a aittir. Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. ReDMaD.org sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır. Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.