Giriş Yap
x
MyBBArsiv.com - MyBB Arşiv Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
[-]

Hoşgeldin, Ziyaretçi


[-]

Son Aktiviteler


[-]

Forum İstatistikleri


[-]

Kimler Çevrimiçi

Toplam: 303 kullanıcı aktif
» 14 Kayıtlı
» 289 Ziyaretçi
 ChauGarret,  EdgarKrimm,  ElouiseGon,  ElyseBlame,  FionaPumpk,  HiltonBxd,  IanBoles5,  Jerold3776,  JessicaOli,  JohnieSaxo,  JuanBatt85,  KaraChifle,  MelindaDow,  PhillipAha

  kofox
avatar
Yazar: delaporta444  -  Tarih: 07.12.2019, Saat:21:53   (0)  -    (26)
{{{}}}

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Çoğu kişi bu oyunu ya arkadaşının tavsiyesi yada internette boşboş gezerken görmüştür. Öncelerde kararsızdır kişi, " acaba güzelmidir, boşuna indirmeyeyim " diye. Sonunda İndirir. Patch Çekerken çoğu insan gibi sıkılır, kapatır. Ya da sabırla bekleyip, patch atmayı izler. Belki O Sırada istediği tek şey oyunun güzel olmasıdır. Oyun nihayet açılır. Account Alınmış, Başarıyla giriş yapılmıştır. Karşısına yığınla server çıkar kişinin. Hangisi diye uzunca düşünür. Acaba hangisi en güzeldir? Sonunda birine girer. Belkide Oyunu Sevmesinin Asıl nedeni olan yere gelir. IRK seçimi. Karus ve Human gelir karşısına. Çoğu yeni başlayan gibi Karus'u seçer o da. Nickname alınır-Job seçilir. Oyunun Açılışı çok uzun gelir Kişiye. "Game Effects,Objects Effects,Object,Character Data,Information..."
Sonunda açılmıştır oyun. İlk başlarda her şey çok karışık gelir bireye. Yavaş yavaş öğrenecektir herşeyi. "NP,PK,NPT,KOXP,444,++" Nedir bilmez o zamanlarda. 10 levelda bir görev gelir karşısına. belkide kimseye sormadan bulması saatlerini alır. Açtığında skillerini, kendi jobunda yüksek adamlara sorar,
" Abi Skilleri Açtırdımda, Warriorum Ney Vereyim Nasıl vereyim? - Cevap Genellikle Aynıdır. ` xx Atack , xx Defans , xx Diğer Skiller ` Başta Tamam der, fakat ne yapacağını kendiside anlamaz. Zaten Statları Tuhaf Tuhaf dağıtmıştır...
İlk 30 Level Ölüm geçer kişi için. Ne bir Pazar açabilir , nede özgürce moradonda takılabılır. 30 Level olmasıyla birlikte Gb ile tanışır kişi. Başlarda kararsızdır, güvensizdir. Çünkü ciddi bir iştir bu. Sıcak Para yatıracaktır bir hesaba ve bu paranın dönütü alıp almayacağını bilemez. Sonunda Morali bozuk bir şekilde parayı yatırır. Makbuzda ki işlem numarasını ve yatırılan saati bir yere yazar ve makbuzu yırtar. Ailesi öğrenirse çok kızar çünkü.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
İlk gb sini başarılı bir şekilde aldığında çok mutlu olur. Çarçur eder o gbyi fakat,
sonuçta güvendiği bir site vardır artık. Gerisi zaten gelir. İtemi oldukça Levelda alması kolaylaşır. 45 ile 55 level arası ölür ölür dirilir kişi. Ape slotunda warriorsa işi çok zordur. Heryer koxper, koxperlar hepsini keser. Nihayet 59 level olur. Yavaştan Nplerini kasmaya başlar. Fakat peksevmez ardream ortamını. 60 olur. Masterını açar, itemide vardır. Çapında iyi bir karakterdir artık. 60 Levelda premiumla tanışma vakti gelir. Alır exp premiumunu, arta kalan cashler ile pathos glove çeker ellerine. Emc veya Lufersonda anlamsız anlamsız gezer. Pathosları birine gösterme çabası vardır çünkü. 61 den 62 ye geçmek o kadar zor gelirki kişiye bırakmayı bile düşünebilir. Ama bırakmaz devam eder. Artık np side orta düzeyde vardır. İtemide iyidir. Basede pk yapar arkadaşlarıyla, clanıyla. Artık gayet iyi bir karakteri olmuştur. Moradon Arenada Terör estirir. Gelen Düellolarda Üstünlük göstermiştir. Artık onu basede bağlamaz ve cz döner. Yine Bir gün clanıyla czde terör estirirken, GM'in tek bir tuşu ile o çok sevdiği karakteri yok olur. Oysa ki o karakter uğruna sınavlarına çalışmamış, sevgilisinden ayrılmış, arkadaş ortamından kopmuştur. Bu Banned Olayını kafasından nihayet atar. Yine bir gün internet kafede çalışan arkadaşının yanına gelir. 2 masa ötede 15-16 yaşlarında bir çocuk yeni açtığı karaktere gb yüklüyordur. Bunu görür kişi ve çocuğun yanına gider. Çocuktan kendi karakterini açmasını rica eder.
Ve bir zamanlar uğruna herşeyden vazgeçtiği karakterinin banı açılmıştır. Çocuktan söz vermesini ister. Çocuğa durumunu anlatır, O da hemen sözü vermiştir. Bu söz karşılığı o uğrunda sıcak paralar harcadığı karakterini tanımadığı birine verir. Çocukta tabi göklere zıplar, fakat kişinin içinde bir burukluk kalır. Üniversiteyi o sene kazanamaz. Aradan 1 yıl geçtikten sonra kazanır ve KTÜ' de okumaya başlar..
EN İYİ SERVER TANITIM FORMU KOCUCE,KO-CUCE,kO-CUCE
Bu yazıyı Yazmamın Amacı, yaş ortalaması 12-14 arası çocukların online oyunları hayatlarının bir parçası yapıp tüm dış ortamdan kopmalarıdır. Sonuçta bir oyundur bu, bir yazılımcının kodlarıdır. Bir Gm'in tek bir tıkıdır sizi hayattan bezdiren. Sizde Çok geçmeden bu Online oyunlarla aranıza sınır koyun. tabii ki oynayın fakat, herşey oyun değildir bunuda unutmayın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

  Site Tanıtımları
  ko fox
avatar
Yazar: delaporta444  -  Tarih: 07.12.2019, Saat:21:41   (0)  -    (17)
{{{}}}

Knight Online, MGame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur (Massive Multiplayer Online Role Playing Game, MMORPG). Dünyanın farklı bölgelerinde farklı şirketler tarafından ücretsiz (Free2Play) veya ücretli (Pay2Play) olarak hizmete sunulan Knight Online'ın toplamda seksenden fazla ülkede milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır. Bu yazı genel olarak, yarısından fazlasını Türk oyuncuların oluşturduğu Kuzey Amerika sunucusu baz alınarak hazırlanmıştır. Bazı görüşler oyunun bağımlılık yaptığını savunmaktadır. Bu yüzden oyuncuların bunu göz önünde bulundurarak oynaması önerilmektedir.

Knight Online Trailer
KİŞİSEL GÖRÜŞ
Öncelik ile ko Free2Play bir oyun değildir. Serverler boş ise oyuna girersiniz. Genel olarak doludur ve özel üyeliğiniz olmadığı için sizi oyuna almaz. Bu bence yanlış bir davranış değil bir oyun yapmak maliyetli zaman alıcı bir iş olduğu göz önünde bulundurulur ise online oyun bundan kat kat daha masraflı bir iştir. Paralı olması oyunun kalitesi yönünden bence iyi bir şeydir. Ki ko da çok çeşitli üyelikler vardır hepsinin oyun içinde kattığı ek özellikler farklıdır.

KO Şuan 19 serveri ve oyunun oyuncu yoğunluğuna göre 4 / 2 yada 1 alt kanalı (ch) vardır. Ko grafik olarak vasat bir oyundur ama sevmemin en büyük sebebi kişisel olarak sanırım karakter kontrolü dür . Sadece bir tuşa basmak ve atak yapmasını izlemekten ötesidir. Oyuncular minor combo, r combo yapmak gibi terimler gelistirerek karakterlerini pk (player killer) Savaş alanlarında daha üstün karakterleri öldürerek oyunda başarılar elde etmektedirler. Oyuncular da karakter bağlılığı çok fazladır. Bir pk videosu kaydederken bile özenerek once tanıtım tarzı video arkasından pk görüntüleri gelir ve arkada kesin etkileyici bir müzik vardır [​IMG]. Belki de çıktığı ilk günden bu yana hala oyuncusu olan bu oyun oynanmayı hakedıyor dur. Video sitelerine knight online pk olarak aratırsanız oyuncuların ne kadar zevk aldığını görebilirsiniz.

EN İYİ SERVER TANITIM FORMU KOCUCE,KO-CUCE,kO-CUCE
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.


REPORT THİS AD


Videoya baktınız ise ko diğer çoğu oyun gibi bireysel oynanabilecek bir oyun değildir. Her karakter kesin başka sınıf karakterlere de ihitiyaç duyar. Bunun yanı sıra oyun zaten partı kurmadan oynanmıyacak kadar zor dur.

Oyunda 2 ırk vardır

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.


Human​
Org​

Şuan ki son level 83 dür. Ama illa 83 olmaya çalışmanıza gerek yoktur. Oyun pk sınıfları 3 ayrılmıstır.​

Ardream [lvl 59 son]​
Base [69 lvl son]​
Cz [her lvlde gırılır 83 altı ısenız

Knight Online Oyunu Nerede Bulunur?Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

  Site Tanıtımları
  ko-fox
avatar
Yazar: delaporta444  -  Tarih: 07.12.2019, Saat:21:35   (0)  -    (18)
{{{}}}

Knight Online oyunu dünya genelinde oynanan müthiş bir rol yapma oyunudur. Oyunu oynamak isteyen kullanıcılar knight online nedir? Soru başlığı altında araştırma içerisindedirler. Dünya genelinde MGame Corporation oyun şirketleri tarafından ücretli veya ücretsiz olarak hizmet sunan Knight Online oyunu toplam olarak 80 ülkede milyonlarca oyuncu sayısına sahiptir. Genel olarak oyunu oynayan kişilerin yarısından fazlası Türk oyuncular olduğu gözlemlenmektedir. Oyun Kuzey Amerika sunucularına yönelik hazırlanmıştır.
Oyuna başladığınızda El Morad şehri veya Orkların Karus şehrinde yerinizi alıyorsunuz. Sistem otomatik olarak Oyuncu v Oyuncuya göre ayarlanmıştır. Oyun içerisinde her an birçok klan savaşı, kale kuşatmaları ve binlerce Oyuncu v sistemi bulunmaktadır. Oyunla ilk tanışmanızı takım tabanlı olarak gerçekleştiriyorsunuz. Tamamlamanız gereken binlerce görev yer almaktadır. Gelişip güç kazanırken, diğer birçok oyunun yanı sıra büyülü eşyaların pek faydası bulunmamaktadır. En hızlı bir şekilde ilerlemek ve gelişim sağlayabilmek için oyunların birbirleriyle iletişim halinde olmaları gerekmektedir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.


Oyundaki başarının ilk anahtarı takım oyununda yer almaktadır. Mekanlar sürekli büyüme ve gelişme halinde olduğu için her dakika yeni görev ve karakterler oyuncuya atanmaktadır. Oyunu oynamak tam anlamıyla ücretsizdir. Gerekli dosyaları bilgisayarınıza indirdikten sonra tek yapmanız gereken işlem bir hesap açmanızdır. Açacağınız üyelik hesabını Premium olarak tercih ederseniz aylık olarak ücret ödemeniz gerekecektir. Belirlenen ücretlerde Premium 9$ Ultra Premium 14.95 dolardır. Bu ücretli oyun hesapları kullanıcılara her zaman daha ayrıntılı bir oyun tecrübesi sunmaktadır. Gelişmek, güçlenmek, kuşanmak ve kolay vuruş yüzdeleri için mükemmel bir seçenektir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.


Knight Online Oyunu Nerede Bulunur?


Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Oyunu İnternet dünyasından indirmeniz çok kolay bir işlemdir. Bu oyunun tek eksiği oyunu indirseniz bilgisayarınıza kursanız bile kayıtlı bir hesabınız bulunmuyorsa oyuna girememenizdir. Bunun için oyunu indirdikten sonra kesinlikle bir kayıt hesabı oluşturarak oyundaki yerinizi almalısınız. Oyunu Steam aracılığıyla veya İnternet ortamında var olan oyun siteleri aracılığıyla indirmeniz mümkündür.Kinght Online Oyunu Güvenilir Mi?Oyun dosyalarını sağlam bir şekilde temin ettiğiniz sürece oyun son derece güvenilirdir. Gönül rahatlığıyla oynayabileceğiniz bu oyun sizlerde mükemmel bir bağımlılık oluşturacaktır. Bugün milyonlarca gencin tercih ettiği bu oyun çok sağlam bir alt yapıyla sunulmaktadır.

  Site Tanıtımları
  Tuzla Hurdacı
avatar
Yazar: AtomicPainterSuit  -  Tarih: 07.12.2019, Saat:18:22   (0)  -    (20)
{{{}}}

Tuzla Hurdacı

Hurdacılık son zamanlarda büyük gelişme gösteren bir sektör haline gelmiştir. Ülkemizde de dünyadaki gelişmelere paralel olarak gelişen birçok hurda merkezi hizmete başlamıştır. Evinizde, işyerinizde ya da diğer yaşam alanlarınızda fazla olan tüm hurdaya konu olabilecek malzemelerinizi satarak para kazanabilirsiniz. Yani yaşam alanlarınızda size fazla gelen malzemeler kullanılması tamamlandığında kirlilik oluşturmaktan çıkar.

İstanbul’da yaşam alanlarının sınırlı olması ve evlerin de küçük olması insanların yaşam alanlarını kullanımını sınırlar. Bu yüzden de Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. hizmeti veren firmamız sizler için her türlü malzemenizi alarak geri dönüşüm tesislerinde değerlendirmektedir. Bir malzemenin değerini öğrenmek ve ölçüm işlemi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz sizlerin talebi üzerine hemen verdiğiniz adrese gelirler.

Firmamızda Tuzla’nın her yerine hizmet vardır. Ekiplerimiz siz iletişime geçtikten sonra hemen verdiğiniz adrese gelir ve gerekli incelemeleri yapar. Belirttiğimiz fiyat listemiz üzerinden hurdalarınızın değeri belirlenir. Sonrasında size nakit olarak ödeme yapılır. Farklı ihtiyaçlarınız için bize başvurursanız her türlü geri dönüşüm işlemi için destek alabilirsiniz. Alma, işleme koyma ve teslimat süreçlerinin tamamı kendi filomuzdaki araçlarla yapılmaktadır.

Tuzla Bina Yıkımı

İstanbul’un her semtinde son zamanlarda kentsel dönüşüm hizmetleri gelişmeye başlamıştır. Bu süreçte binanın yıkımı ve ücretler yük olmaktadır. Tüm bu süreçlerin size bir yük olmaması adına Tuzla bina yıkımı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Öncelikle yıkımı yapılacak olan alanın gerekli raporlarını çıkartmaktayız. Sonrasında yapının türüne uygun olarak bir yıkım planı oluşturulur.

Yıkım yapılacak olan mekanda öncelikle ön inceleme yapıyoruz. Sonrasında ise insan gücüyle, iş makineli ya da uzun mesafeli yıkım yapılıp yapılmayacağı belirlenir. Belirlenen alanda tüm önlemler tarafımızca alınır. Alınan önlemler doğrultusunda ise personellerimiz hemen iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları içinde yıkım işlemine başlar.

Tuzla yıkım işlemleri çalışmalarımız boyunca sulu yıkın işlemi yapılır. Ayrıca binalarınızda pencere ce kapıları özel olarak sökme hizmeti de veriyoruz. Burada isterseniz pencere ve kapılarınızı satın almaktayız. Sizler için bina yıkım işlemlerimiz farklı kampanyalarla yapılmaktadır. İsterseniz ücretini ödeyebilirsiniz isterseniz de ücret ödemeden çıkan hurda karşılığı yaptırabilirsiniz. Firmamız tüm yıkım çalışmalarınızı titizlikle yerine getirmektedir.

Tuzla Hurda Alımı

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız istediğiniz zaman adresinize gelerek tu hurdalarınızı almaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Sizler için aldığımız hurda türlerini şöyle açıklayalım;

Bakır Hurda

Bakır, demir dışındaki ürünlerde hurda değeri en yüksek madenlerdendir. Bakır olarak kullandığınız her türlü hurdayı adresinizden satın almaktayız. Her türlü bakır ürününüzü alarak tesislerimizde geri dönüşüme kazandırıyoruz. Deneyimli ekibimiz adresinizde her türlü bakır ürününüzü satın alarak ücretini de peşin olarak sizlere ödemektedir. Bu ürünler geri dönüştürülmeye en uygun metaller arasında gösterilmektedir.

Alüminyum Hurda

Alüminyum çok değerli madenler arasındadır. Özellikle günümüzde endüstri alanında birçok yerde sıkça tercih edilmektedir. Bizler her türlü alüminyum hurdanızı satın alıyoruz. Çok yüksek bir hurda değerine sahip bu ürünleri sizlerden en yüksek fiyatlarla almaktayız. Ayrıca her miktarda alüminyum ürününüzü almaktayız. Bu konuda bilgi almak ve fiyat öğrenmek için bizi arayın. Tesislerimizde tüm alüminyumlar dönüşüm yapılarak kullanıma geri kazandırılmaktadır.

Plastik Hurda

Plastik ve atık malzemeler son zamanlarda doğaya olan olumsuz etkileri dolayısıyla insanlar tarafından geri dönüştürülmektedir. Dünyadaki çevreci uygulamaların gelişmesine paralel olarak birçok ülke bu konuda çalışmalarını arttırmıştır. Bizler de teknolojik tesislerimizde hurda ya da atık plastik maddelerinizi işleme alıyoruz. İster temizleme isterseniz de ayrıştırma işlemlerinde bizlerden destek alabilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. tesislerimizde sizler için tüm plastik malzemelerinizi ihtiyaç ve taleplerinize uygun olarak işliyoruz. Bu süreçte doğrama, parçalama, presleme ya da baskı gibi her türlü işlemi bizlerden isteyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Demir Hurdası

Demir, hurda alanında en çok tercih edilen malzemedir. Sizlerin tüm demir hurdaları çeşitlerine göre farklı fiyatlandırmalar üzerinden alınarak değerlendirilmektedir. İster büyük ölçekli isterseniz de az ölçeğe sahip demirlerinizi sizlerden alarak değerinde nakit ödeme yapıyoruz. Demir hurdaları türü bakımından çok yer kaplar ve taşınması oldukça zor bir işlemdir. Bu yüzden de uzman ekiplerimiz yükleme işlemlerini yapmaktadır.

Sizlerin gösterdiği alana demir hurdanın yoğunluğuna göre iş makinelerimizle gelerek tüm yükleme ve ulaşım işlemlerini yapıyoruz. Böylece sizlere boş alanlarda yer kaplayan ve işinize yaramayan demirler üzerinden para kazanma fırsatı veriyoruz.

Kablo Hurda

Tuzla’nın her bölgesinde bulunan her türlü kablosunu sizler adına alıyoruz. Her türlü işinize yaramayan ses sistemi, elektrik sistemi ya da binalarınızdan çıkan ve her türlü dönüşüm işlemine girebilecek kablolarınızı alıyoruz. Bakır ya da farklı malzemelerden oluşan kablolarınızı parçalayarak çevre dostu uygulamalarla geri dönüşüm tesisimizde yeniden kullanıma kazandırıyoruz.

Çıkma Kapı ve PVC Pencere Hurdası

Evlerinizde değiştirdiğiniz ya da yıkım sırasında el de ettiğiniz çıkma kapıları ve PVC pencere sistemlerini sizlerden satın alıyoruz. Her boyutta ve renkte kapı ve pencere alımı yapıyoruz. Tuzla hurdacı olarak adreslerinizde tüm kapı ve pencerelerinizi profesyonel bir şekilde söküyoruz.

Tuzla Atık Kağıt ve Atık Karton Toplama

Selüloz elyaf kağıtların üretiminde kullanılan temel maddedir. Ülkemizde her yıl 55 milyon kadar atık kağıt ortaya çıkmaktadır. İşte burada geri dönüşüm çalışmalarıyla atık kağıtları tekrar kullanıma kazandırabilirsiniz. Tuzla atık kağıt ve atık karton toplama işlemlerinizi yerine getiriyoruz. Ülkemizdeki ormanların azalmaması ve kağıt endüstrisinin daha uzun süre var olabilmesi adına atık kağıt çalışmalarına olan yatırımlar artmıştır.

Çok düşük enerjilerle atık kağıt geri dönüşümleri tesisimizde profesyonel şekilde yerine getirilmektedir. Ayrıca bu işlemler sırasında ortaya çıkan plastik, zımba teli ve yapışkan gibi maddelerde başka endüstrilerde kullanılmaktadır. Sizler için tüm atık kağıtlarınızı evinizden alıyoruz ve geri dönüşüm sürecinde tekrar doğaya kazandırıyoruz. Kamu kurumları, özel işletmeler ve okullardan çok uygun fiyatlara alım yapmaktayız.

Tuzla Hurda Fiyatları

Tuzla hurdacı arayışlarınıza firmamıza uğrayarak son verebilirsiniz. Personellerimiz her türlü hurda yerine geçebilecek malzemenizi satın almaktadır. Öncelikle bizimle iletişime geçerek ekiplerimizin evinize ya da işyerinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Hurda sektöründe fiyatlar çok değişkendir. Özellikle İstanbul’un semtleri arasında farklı fiyat uygulamaları söz konusudur.

Firmamız ton ya da kilo hesabına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Yani hurda alımında birim fiyat uygulamamız vardır. Tuzla hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetlerimizden fiyat politikamız hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız piyasa ortalamasının üzerinde uygulanmaktadır. Ne kadar ürün verirseniz verin size verdiğimiz fiyatları uyguluyoruz.

Tuzla Ücretsiz Hurda Tespiti

Evinizde ya da iş yerinizde fazla kullanmadığınız demir, bakır, alüminyum gibi birçok hurdaya konu olabilecek malzeme tarafımızca alınmaktadır. Bizden randevu aldığınız anda ekiplerimiz yaşam alanlarınıza gelerek tüm incelemeleri yaparlar. Ekiplerimizin incelemeleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu işlem sonrasında fiyat teklifi yapılır.

Tuzla’da hurda alımı yaptırmak istediğiniz anda belirlenen teklif üzerinden size peşin ödeme yapılır. Hurdalarınızı alırken tüm taşıma, yükleme ve ulaştırma hizmetleri filomuza ait araçlar tarafından yapılmaktadır.

  Site Tanıtımları
  Pendik Hurdacı
avatar
Yazar: AtomicPainterSuit  -  Tarih: 07.12.2019, Saat:17:34   (0)  -    (19)
{{{}}}

Pendik Hurdacı

Günümüzde insanların çevreye olan duyarlılığı artmıştır. Bu sayede artık çevreye zarar verecek olan uygulamalardan insanlar kaçınmaktadır. Özellikle son zamanlarda gelişmeye başlayan geri dönüşüm sektörüyle birlikte yaşam alanlarında yer alan gereksiz ve fazlalık tüm eşyalar yeniden kullanıma kazandırılmaktadır. Bu çalışmalar ülkemizin her yerinde her geçen gün daha da yaygınlık kazanmaktadır.

Fazlalık olan birçok eşyanızı yeniden kullanmak üzere hurdacılara verebilirsiniz. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. arıyorsanız firmamız sizler için hizmettedir. Uzun yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmetimizle Anadolu yakasında yer alan tüm gereksiz eşyalarınızı size kazanç olarak geri veriyoruz. Vereceğiniz tüm malzemeler değerinde alınmaktadır. Ayrıca en yüksek fiyatlar üzerinden alım yaptığımızı da belirtelim.

Tüm hurdaya konu olabilecek eşyalarınız tarafımızda alınmaktadır. Sonrasında ise malzemeleriniz kendi tesislerimizde uzman ekipler tarafından hemen işleme alınmaktadır. Demir, bakır ve diğer tüm hurda malzemeleriniz adresinize gelerek teslim alıyoruz. Firmamız Pendik’in her bölgesine çalışmaktadır. Bizimle iletişime geçerek hemen tüm hurda teslimatları için randevu alabilirsiniz. Ekiplerimiz sizin bildirdiğiniz ev, iş yeri ya da inşaat alanına en kısa sürede ulaşmaktadır.

Pendik Hurda Alımı

Pendik’te yaşayan tüm herkes firmamıza tüm hurda malzemelerini teslim edebilir. Sizlerden aldığımız malzemeleri şöyle listeleyelim;

Çıkma Kapı ve PVC Hurda

Evinizde ya da iş yerinizde orijinale yakın tüm boyutlardaki PVC kapı ve pencerelerinizi almaktayız. Bu ürünleri alırken uzman ekiplerimiz profesyonel şekilde vermek istediğiniz ürünleri söker. Sonrasında ise uygun fiyatlara tüm malzemeleriniz satın alınır. Ayrıca çıkma malzemelere ihtiyacınız olduğunda Pendik hurdacı arayışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kablo Hurda

Firmamızda ses ve HDMI kablolarınızla birlikte alüminyum, bakır ve kurşunla kaplı tüm kablolarınızı alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Tel sıyırma için tüm malzemelerinizi çevre dostu uygulamalarla kendi tesislerimizde yeniden kullanıma sunuyoruz. Tüm kablo hurdalarınız için hemen müşteri hizmetleri yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Bakır Hurda

Demir dışındaki metaller de yüksek hurda değerine sahiptir. bu yüzden geri dönüştürülmeye değer olan diğer maden olan bakır ürünlerinizi de değerinde alıyoruz. Sizler de geri dönüştürülmeye uygun olan tüm bakırlarınızı değerinde almamız için bizden randevu alabilirsiniz. Tüm bakır ürünlerinizi değerinde nakit olarak alıyoruz. Tüm bakırlar çevre dostu çalışma alanlarımızda kullanım için geri dönüştürülmektedir.

Alüminyum Hurda

Alüminyum günümüzde en değerli hurdalardan biridir. Bu yüzden sizler için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. hizmeti vererek alüminyum hurdalarınızı da alıyoruz. Demir dışında birçok sanayi kolunda kullanılan alüminyum her türlü malzemeniz teslim alınmaktadır. Yüksek hurda değerine sahip olan alüminyum tüm malzemelerinizi değerinde alarak kendi tesislerimizde geri dönüştürüyoruz. Fiyatlandırma konusunda da en yüksek alüminyum alım değerleri üzerinden işlem yapılacaktır. Hemen bize ulaşarak tüm hurdalarınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Demir Hurda

Hurdacı dediğimizde akla ilk gelen malzemeler demirdir. Bu ürünleri teslim ederken miktarı önemli değildir. Çünkü geniş araç filomuz ve yüksek kapasite tesislerimizle Pendik’te bulunan her ölçekte demirinizi geri almaktayız. Ticari ya da endüstriyel alanlarda kullanılan tüm demirleri çeşidine göre alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.
Yaşam alanlarınızda fazla demirler gereksiz yer kaplamasın. Sizi temizleme ve barındırma maliyeti ve iş yükünden kurtarmak için uzman ekiplerimizle her türlü demirlerimizi sahanızdan alıyoruz ve kendi tesislerimizde işliyoruz. Tüm demir hurda alımı ödemelerimiz yerinde ve değerinde peşin olarak yapılmaktadır.

Plastik Hurda

Son zamanlarda geri dönüşüm işlemlerinin önemi daha çok fark edilmiştir. Bu yüzden her türlü hurda ya da atık plastik maddeler geri dönüşüm tesislerinde yeniden kullanıma kazandırılmaktadır. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. tüm plastik ürünlerinizi ayrıştırma temizleme işlemini profesyonel şekilde tesislerinde yerine getirmektedir.

Plastik atıklar geri dönüştürüldüğünde yeniden kullanılabilir bir malzeme haline gelir. Yani bu maddeleri yeniden işleyerek kullanabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek baskı ve presleme işlemleriyle birlikte doğrama ya da parçalama işlemleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca tesislerimizde sizin ihtiyaçlarınıza göre müdahaleler de yapılmaktadır.

Değerinde Hurda Alımı

İstanbul’da hurda ve geri dönüşüm sektöründe büyük bir fiyat farklılığı vardır. Sizler farklı firmalardan birbiriyle uyuşmayan fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ancak Pendik’te faaliyet gösteren firmamız değerinde hurda alımı yapmaktadır. Tüm fiyatlandırma işlemlerimiz piyasa ortalamasının üzerinde değerlerle yapılmaktadır.
Hurda alımlarında değerlendirmemiz ürün yapısına göre değişmektedir. Birim fiyatlarımız hurda türünüzün değerine göre belirlenmektedir. Bu yüzden öncelikle ekiplerimizin ölçüm yapmasını beklemelisiniz. Verdiğimiz tekliflerde fiyat sabittir. Yani ürününüz arttıkça birim fiyatımız azalmaz. Size özel fiyat tekliflerimizi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Ücretsiz Hurda Ölçümü

Hurda teslim ederken ölçüm hayati öneme sahiptir. Çünkü birçok firma gelişigüzel yuvarlamaya dayalı ölçüm yapar. Bunun dışında kaliteli ölçüm araçları kullanılmadığı için teslim etmek istediğiniz hurdalar tam net değerinde ölçülmez. Bu durumun önüne geçmek için ekiplerimiz en hassas ölçme araçlarıyla çalışır. Yani hurdalarınız ne kadar olursa olsun uygun bir ölçe aracıyla tartılarak değerinde alınır. Ayrıca tüm ölçümlerimiz ücretsiz olarak adresinizde yapılmaktadır.
İstediğiniz hurdayı verdiğiniz zaman sizlere hemen nakit ödeme yapılacaktır.

Pendik Geri Dönüşüm Tesisleri

Geri dönüşüm sektörü ya da diğer bilinen yapısıyla hurdacılık sektörü ülkemizde bambaşka bir boyuta gitmiştir. Günümüzde çok teknolojik ve çevre dostu uygulamalarla kullanmadığınız eşyalar tekrar kullanıma kazandırılmaktadır. Pendik geri dönüşüm tesisleri içinde sizler için fazlalık olan her türlü hurda ve geri dönüştürülebilir malzemeleri yeniden kullanıma kazandırıyoruz.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onay almış olan tesislerimizde tüm geri dönüşüm işlemleri çevreye zarar vermeyecek şekilde gerçekleşir. Tesislerimizdeki işlemler doğa dostu uygulamalardır. Sizler de hem fazlalık malzemelerinizden kurtularak bunları nakde çevirebilir hem de gelecek kuşaklara daha temiz ve kullanılabilir bir dünya bırakabilirsiniz.

Pendik Bina Yıkımı

Pendik hurdacı olarak hizmet veren firmamız, sizler için bina yıkım hizmeti de vermektedir. Binalarınızın konumlarını dikkate alarak gerekli raporları hazırlayarak risk analizinize göre elle yıkım, makineli yıkım ya da uzun mesafeli yıkım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Pendik’te bulunan tüm binaların durumunu göz önüne alarak gerekli tedbirleri alıyor ve sulama yaparak çevreye güvenli şekilde yıkım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca iş sağlığı ve güvenliğini de sağlayarak yıkım işlemi sırasında bir sorun çıkmaması adına çalışıyoruz.

Pendik bina yıkımı çalışmalarımızda isteğinize bağlı olarak binanızda bulunan tüm pencere ve kapılar için özel söküm hizmetleri vermekteyiz. Tüm PVC kapı ve pencerelerinizi en uygun fiyatlarla satın alıyoruz. İsterseniz yıkım işleminden sonra çıkan malzemeleri bize satabilir isterseniz de binadan çıkan hurdaya karşılık gelecek şekilde ücretsiz yıkım işlemi yaptırabilirsiniz.
Yıkım işlemlerimizde ölümcül tehlikelerin önüne geçebilmek amacıyla tüm önlemleri almaktayız. Ekiplerimiz beton ve taş parçalama sertifikalara sahiptir. Değeri yüksek geri dönüşüm malzemeleri de ayrıştırılarak yıkım işlemlerimiz yapılmaktadır. Her türlü binanın yıkım sürecinde bizlere başvurabilirsiniz.

Firmamızdan hurda verme, geri dönüşüm ve bina yıkımı gibi birçok konuda hizmet alabilmek için hemen bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri departmanımız sizlere Pendik hurdacı hizmeti veren firmamızın tüm fiyat ve hizmet bilgisini sunmaktadır. Firmamız Pendik ilçesinde her bölgeye hizmet sağlamaktadır. Tüm destek işlemleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

  Site Tanıtımları
Sponsor Reklam
© 2016 MyBBArsiv.com powered by ReDMaD.org


Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) ReDMaD.org'a aittir. Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. ReDMaD.org sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır. Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.