Giriş Yap
x
MyBBArsiv.com - MyBB Arşiv Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
[-]

Hoşgeldin, Ziyaretçi


[-]

Son Aktiviteler


[-]

Forum İstatistikleri


[-]

Kimler Çevrimiçi

Toplam: 131 kullanıcı aktif
» 7 Kayıtlı
» 124 Ziyaretçi
 AaronyAbild,  fatihyldrm2003,  Fozznes,  RachaelK33,  RosalineSp,  TriciaBenj,  UDBFrancis

  Türkiye’nin en büyük Endüstriyel yedek parça tedarikçisi - Yursat
avatar
Yazar: beyongs  -  Tarih: 2 saat önce   (0)  -    (1)
{{{}}}

Web Site İsmi : Yursat.com.tr

Web Sitenin Konusu - Alanı - Başlığı : Türkiye’nin en büyük Endüstriyel yedek parça tedarikçisi - Yursat

Web Sitenin Kayıt Edildiği Ay ve Yıl : Ağustos 2016

Site ile alakalı Açıklama ve tanıtım mesajı : Ülkemizin bir numaralı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. tedarikçisi olan Yursat, faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Firma ile iletişim kurarak, her türlü yedek parça ihtiyacınızı en cazip fiyatlarla karşılama fırsatı bulabileceksiniz.

Sektörünüz her ne olursa olsun yedek parça taleplerinizi Yursat'a iletebilirsiniz. İşletmeniz Türkiye dışında olsa da, yine Yursat, size ihtiyacınız olan yedek parçaları en hızlı şekilde ulaştıracaktır.

Yursat’ın yurt dışında da bolca sayıda şubesi bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Almanya ofislerinin irtibat verileri, yursat.com.tr isimli internet sitesi içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. vermek isteyen işletmeler, hiç vakit kaybetmeden 0224 240 03 04 numaralı telefonu arayabilir.

Teslim aldığınız parçalarda en ufak bir hata söz konusu olur ise, anında para iadesi talep etme hakkınız oluşacaktır. Yursat müşterilerine para iade garantisi sunar.

Uygun fiyat ve yüksek kalitede yedek parça arıyorsanız, hiç tereddüt etmeksizin Yursat’a başvurabilirsiniz.

Firmanın sunduğu ürünleri, bu ürünlerin bağlı bulunduğu markaları, Yursat iletişim kanallarını ve çok daha fazlasını incelemek adına yursat.com.tr adresine ziyarette bulununuz.

  Site Tanıtımları
  Orijinal Toner Dolumu
avatar
Yazar: kitap5  -  Tarih: 3 saat önce   (0)  -    (1)
{{{}}}

Hewlett Packard Samsung Yazıcı Bölümünü Neden Aldı;

Üreticiler sürekli ürünlerini yenileyerek satışlarını arttırma hedefleri taşımaktadır.

Bu durumda en önemli Ev ve Ofis tipi tüm Yazıcı ürünleri ile HP markası diğerler üreticilerden öne bayrağı çok yukarılara taşımıştır.

Hewlett Packard firması iyi ürünler üretip satıyor fakat sarf malzeme konusunda (Toner ve Kartuş) gibi asıl satış kalemlerinden eski kar oranlarını edememekten dem vurmasına müteakiben Piyasaları geçtiğimiz sene Bomba bir haber düştü ‘Samsung Yazıcı bölümünü’ Hewlett Packard firmasına satışı gerçekleşti.

Dünyada önemli bir satış hacmi yakalayan HP neden böyle bir atılımda bulundu?

HP çok iyi ürünler üretmesine karşın İnovasyon noktasında Samsung firmasından çok geride kaldığı aşikârdı, Samsung yazıcı ve kullandığı sistem ile yazıcılarını ve sistemini sürekli güncelleyerek Toner Dolumu ve Muadil Toner piyasasını önemli ölçüde manipüle ederek yine bu yöndeki algıları satışlarına yansıttı.

Hp tüm merkez araçlarını aynı mantıkla yapmakla birlikte Samsung Laser Tonerler dokunulduğunda ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. için Açtığınızda hassasiyet ve incelik arz ettiği için genellikle yeni sürüm birçok modeline uyum sağlamak neredeyse imkânsızlaşıyordu, Samsung yazıcı sektöründe bu kadar iddialıyken neden böyle bir karar verdi bilinmez ama HP Kendine bu yönde başka önemli bir rakip olmaması için bütün bilgileri ve gizli mühendislik faaliyetleri ile birlikte Samsungun Yazıcı bölümünü satın aldı.

Çok geçmeden yeni sistem bu yazıcılarda normal gözle olmasa da sektörel bir bakışla göze çarpan HP müşterinin değişen algısını yeni ve güncel sistemler ile şu modeller ile güncelledi

Birinci Model

HP 17A Siyah Orijinal LaserJet Toner Kartuşu

HP LaserJet Pro M102a Yazıcı,

HP LaserJet Pro M102w Yazıcı

HP LaserJet Pro MFP M130a Yazıcı

HP LaserJet Pro MFP M130fn Yazıcı

HP LaserJet Pro MFP M130fw Yazıcı

HP LaserJet Pro MFP M130nw Yazıcı

İkinci Model

HP 33A Siyah Orijinal LaserJet Toner Kartuşu

HP LaserJet Ultra M106w Yazıcı (G3Q39A)

HP LaserJet Ultra MFP M134a (G3Q66A)

HP LaserJet Ultra MFP M134fn (G3Q67A)

Bu iki ürünün Toner Dolumu şu an için yapılmakta olup Chip teknolojisi çok sınırlı olduğu için piyasada bulunmamaktadır. Bu bağlamda ürünlerin Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ürünleri daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi Kaymağını Alma modeline maruz kaldığı Toner Dolumu yapılmasını engelleyerek Muadil Toner ürünlerinin önünün açmak için maalesef pahalı, ancak Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. fiyatı kadar değildir.

texttoner.com

  Site Tanıtımları
  Bursa tüp bebek merkezi
avatar
Yazar: beyongs  -  Tarih: 3 saat önce   (0)  -    (1)
{{{}}}

Site Adı : Muraterdemir.com.tr

Site Konusu : Bursa tüp bebek merkezi

Site Açılış Tarihi : Ekim 2011

Site Tanıtım Mesajı : Bugün sizlere çok başarılı bir tüp bebek merkezi önereceğim. Bu merkez, Bursa’da yer almaktadır. Ve merkez bünyesinde son derece kıymetli doktorlar görev yapmaktadır.

Jinemed adı altında faaliyet gösteren Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., 21 yıl evvel kurulmuştur. Aradan geçen süre zarfında, merkez her gün kendisini yenilemiştir.

Jinemed, Türkiye’nin ilk Tüp Bebek Merkezidir. Merkeze Bursa ve çevre illerden çok sayıda anne baba adayı başvurmaktadır. Op. Dr. Murat Erdemir, Jinemed adlı bu önemli oluşuma 2006 yılında katılmıştır. 11 yılı aşkın süredir Jinemed içerisinde hizmet sunan Op. Dr. Murat Erdemir ile iletişim kurmak isteyenler, muraterdemir.com.tr isimli internet sitesine ziyarette bulunabilir.

Gerek erkekler, gerek kadınlar, Jinemed Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. merkezi üzerinde kısırlık tedavisi alabilecektir. Kısırlık sorunu ile karşı karşıya olanlar, hiç tereddüt etmeden bu merkeze başvurabilir.

Vajinismus sorunu yaşayan kadınlar, bu konuda yine Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. merkezi Jinemed’e uğramalıdır.

Muraterdemir.com.tr isimli internet adresine giriş yaparak, buradan Op. Dr. Murat Erdemir ve ekibinin başarı hikayelerini okuyabileceksiniz. Site üzerindeki iletişim formunu doldurarak, merak ettiğiniz soruları da sorabilirsiniz.

İletişim: 444 2 779

  Site Tanıtımları
  Makale Yaz Para Kazan
avatar
Yazar: kitap5  -  Tarih: 4 saat önce   (0)  -    (1)
{{{}}}

8c7125e194024ceebede15e36976dc53.jpeg

Yazkazan.net Nedir?

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., internet siteleri için yazı yazarak para kazanabileceğiniz bir internet platformudur. Dilediğiniz her yerden (Evden, işten) çalışma saatlerine bağlı kalmadan çalışabileceğiniz güvenli bir iş imkanı sunar. İnternette Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. demeniz için yeterli birçok nedeniniz olabilir. 

Buradan kayıt olabilirsiniz Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Ödememi Ne Zaman Alırım?

Ödemeler havale yolu ile şirket hesabımızdan banka hesabınıza aktarılmaktadır. Ödemelerinizi sisteme kaydedeceğiniz kişisel, güncel ve doğru bilgileriniz doğrultusunda almaktasınız.

Ödemelerin alt limiti 100 TL olup, ödeme tutarı olarak bu barajı geçmeniz halinde dilediğiniz zaman para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Ödemeler her ayın 15. gününde toplu olarak yapılmaktadır. Ödeme günü gelmeden para çekme talebinde bulunarak tüm bakiyenizi ya da bakiyenizde bulunan belirlediğiniz bir miktarı ayın 15’inde çekebileceğiniz şekilde talep edebilmektesiniz. 

Yazarak Nasıl ve Ne Kadar Kazanırım?

Yazacağınız yazıların uygun niteliklere sahip olması gerekmektedir. Bunlar;

Yazım ve imla hatalarının bulunmaması: Yazılarınızı Microsoft Word programında yazdığınız taktirde size yazım ve imla hatalarını göstermektedir. Bu sayede yazınızda bulunan yazım ve imla hatalarını ortadan kaldırabilirsiniz. 

Tamamen özgün ve size ait olması: Örneğin “araba nasıl kullanılır” başlıklı bir makale istendiği taktirde öncelikle sizin bilgi edinerek, edindiğiniz bilgileri objektif olarak yansıtmanız gerekmektedir. Başka sitelerden alacağınız cümleler arama motorları gözünde “KOPYA” olarak algılanmaktadır. Kopya içeren yazılar sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir. 

İstenen niteliklere ve amaca uygun olması: Her projenin talebi bir kaç farklı kriter barındırmaktadır. Blog içeriği, web sitesi içeriği, kategori içeriği, kişi ve kurum tanıtım yazısı ve daha pek çok farklı konuya uygun olarak yazabileceğiniz tüm yazıların, amaca uygun olması halinde onay sürecinden geçerek yazarlık bakiyenize yansıtılmaktadır. 

Yazarak Kazanma Sistemi: Yalnızca yazarak para kazanmak istemez misiniz? Evden okuldan, iş yerinden dilediğiniz her yerden, mekan ve zaman kısıtlaması olmadan yazarak ve ek iş olarak kabul edebileceğiniz ve kazanabileceğiniz sistemimiz sayesinde aylık ek kazancınızı rahatlıkla 100 ile 2.000 TL’ye kadar çıkarabilirsiniz.

yazkazan.net

  Site Tanıtımları
  Okul Kıyafetleri
avatar
Yazar: kitap5  -  Tarih: 5 saat önce   (0)  -    (1)
{{{}}}

Moda artık sadece podyumlarda değil. Moda, artık her yerde. Her gün her ortamda modaya dair bir şeyler duymak mümkündür. Sıra okullara gelmiş bulunmaktadır. Okullarda da modadan izlere rastlanmaktadır. Günümüzde okul kıyafetleri sıradanlığı bir kenara bırakıp, modaya ayak uydurmaktadır. Eskiden olduğu gibi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. belirli renklerle, desenlerle sınırlandırılmamaktadır.

Sadece okul kıyafetleri ile modaya ayak uydurulur mu?
Cevabımız hayır. Genç yaşlı demeden herkes iyi giyinmeyi, güzel görünmeyi sevmektedir. Okullarda öğrencilerin de en doğal hakkı güzel giyinebilmektir. Tek tip Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile öğrencileri sıkıştırmak ve psikolojik bir baskı yapmak doğru değildir. Öğrencilerin okul içerisinde rahat olması sağlanmalıdır. Kıyafetlerin yanında çeşitli aksesuarlarla modayı yakalamak mümkündür.

Örneğin; çantalarında kıyafetlere uygun üretilmesi öğrencilerin çok hoşuna gidecektir ya da mezun olacak öğrencilere yönelik daha farklı çalışmalar güzel olabilmektedir. Mezuniyet tişörtü ve mezuniyet temalı sweatshirt okulu bitirecek olan öğrencilere hem ayrı bir hava hem de hoş bir görünüm katabilir. Öğrencilerin kullanacakları bardaklar da tasarlanabilir. Yenilikçi fikirlere her zaman açık olunmalıdır.

Nasıl Çalışırız?
Sadece kıyafette de değil, bereler, çantalar, atkılar, anahtarlıklar aklınıza gelecek daha birçok ufak ayrıntı ayrı ayrı tasarlanmaktadır. Tüm bunlar yapılırken okulun kimliği, özellikleri, talepleri dikkate alınarak okul marka değeri arttırılmaktadır.

Siz Tasarlayın Biz Gerçekleştirelim...

Siyah önlükler, beyaz yakalar, lacivert formalar çok eskilerde kaldı. Artık özel tasarım kökenli, okul kıyafetleri çağındayız. Her kurum gibi, eğitim kurumlarının da kurumsal kimliğe ihtiyacı var. Kurumsal kimlik oluşturmanın ana teması, özelleştirilmiş tasarımla üretilen kıyafetler. Öğretmenleri, öğrencileri, eski mezunları ve hatta veliler, bir bütünün parçası gibi hissettirecek detaylarla üretilen okul aksesuarları, kurumsal kimliği yansıtır. Öğrencilerin ait olma hissini desteklediğinden, okul formaları sağlam bir öğrenci topluluğu yaratılması için gereklidir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile kurulan bu sağlam temelli topluluk, her zaman kendini hissettirmeye devam edecektir.

Keşke Benim Olsa...

Genç ve dinamik tasarım ekibimiz; tüm ilk, orta ve lise öğrencilerine ek olarak, üniversite öğrencilerinin de beğenilerini, ilgilerini, ihtiyaçlarını çok iyi analiz ederek tasarımlarını yaparlar. Bu yüzden, üretilen tüm ürünler, fiyatına çok önem vermeden, tüm öğrenciler tarafından sahip olunmak ister. Tasarım ürünlerimizden kullanan bir öğrenciyi gören başka okul öğrencileri, hemen kendi okullarında da benzer organizasyon yapılmasını talep ederler. "Keşke Benim Olsa" sloganımız, bu tür olayların çokluğunu öğrendiğimizde ortaya çıkmıştır.

Özel Tasarım Okul Çantaları

Okul logonuzu alırız ve okulunuzun kimliği ile örtüşecek şekilde yaptığımız görsel tasarımımız tam ortasına koyarız. Tüm okul çantasını, logolu ve özel taleplere uygun şekilde prototip olarak üretiriz, ardından onayını alır ve son derece seri bir şekilde üretime geçer, tam zamanında çantalarınızı teslim ederiz. okultasarimi.com

Tasarladığımız çantalar, bir kez okula geldi mi, en fazla 2 gün sonra tüm öğrenciler tarafından kullanılmaya ve öğrencilerin ellerinde tüm şehre yayılmaya başlar. Öğrencilerinizin memnuniyeti yanında, tüm şehirde, okulunuzun bilinirliği de artmış olur.

Özel Tasarım Okul Tişörtleri

Öğrencilerin, bir geziye giderken bir örnek giyinmesi ve fakat bundan memnun olması, tamamen özel tasarın okul tişörtlerimiz sayesindedir. Geziye başlandığında, gençliğin verdiği enerji ile bir anda etrafa dağılan öğrencilerini, aynı tişörtleri giydikleri için, bir bakışta görebilen okul yetkilileri kadar, en sevdikleri fontlar ve karakterlerle dizayn edilmiş tişörtleri giyen öğrencilerin mutluluğu da önemlidir.

Mevsim gereklerine göre tasarladığımız Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.; uzun kollu, kısa kollu tişörtler seçeneklerimizden bir kaçı. Mont kalınlığındaki sweatshirt ürünlerimiz, okul formaları için en çok tercih edilenler arasındadır. Son senesindeki lise öğrencilerinin ve mezun durumundaki öğrencilerin de tercihi, mezuniyet tişörtleri oluyor.

Velilere Ulaşan Okul Ürünleri

Çocuk ve aile arasındaki bağın, her zamankinden daha kuvvetli olduğu zamanlardayız. Okulunuz logosunu kullanarak yaptığımız; okul kupa bardakları, okul anahtarlıkları, çanta, şapka gibi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., gençleri olduğu kadar, ailelerini de etkiliyor. Öğrencilerin evlerine ve tüm şehre taşıyacağı logonuz ve okul kimliğiniz, aileleri sayesinde, iş yerlerine de ulaşarak, tanınır ve bilinir bir okul olmanızı sağlayacak küçük fakat güçlü detaylardır.

  Site Tanıtımları
Sponsor Reklam
© 2016 MyBBArsiv.com powered by ReDMaD.org


Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) ReDMaD.org'a aittir. Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. ReDMaD.org sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır. Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.