MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com
Silifkedeki Her şeyden Haberiniz Olsun - Baskı Önizleme

+- MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com (https://mybbarsiv.com)
+-- Forum: Webmaster (https://mybbarsiv.com/forum-webmaster)
+--- Forum: Site Tanıtımları (https://mybbarsiv.com/forum-site-tanitimlari)
+--- Konu Başlığı: Silifkedeki Her şeyden Haberiniz Olsun (/konu-silifkedeki-her-seyden-haberiniz-olsun.html)Silifkedeki Her şeyden Haberiniz Olsun - social35 - 07.12.2017

Silifkede yaşayan herkesin ilçe ve çevresi ile ilgili tüm haberleri günü güne takip etmesi için kurulan bir site. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. alma konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgiyi veren günlük tüm ilçe gelişmelerini takip edeceğiniz bir site. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. için diğer kaynaklardan daha fazla şeye bu adresten ulaşabiliyorsunuz.
Sitede Neler Bulacaksınız
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. için siteyi ücretsiz ziyaret ettiğinizde tüm ilçe haberlerini ayrıntılı olarak görüntüleme imkanınız olacak. Sitede hayata dair her şeyi bulma imkanınız olacak. Magazinden spora teknolojiye kadar çok geniş bir programa sahip. Sitedeki tüm haberler sıcağı sıcağına tamamen gerçekçi bir habercilik anlayışı ile sağlanıyor. Site içinde köşe yazıları bulma imkanınızda oluyor.