MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com
Fiber Donatı - Macromesh 54 - Baskı Önizleme

+- MyBB Arşiv - MyBBArsiv.com (https://mybbarsiv.com)
+-- Forum: Webmaster (https://mybbarsiv.com/forum-webmaster)
+--- Forum: Site Tanıtımları (https://mybbarsiv.com/forum-site-tanitimlari)
+--- Konu Başlığı: Fiber Donatı - Macromesh 54 (/konu-fiber-donati-macromesh-54.html)Fiber Donatı - Macromesh 54 - bunge - 11.11.2019

Makro fiber olarak bilinen, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. olarak anılan macromesh 54, uygun dozda beton karışımlara ilave edilerek donatı görevi görür. Kullanım alanlarından başlıcaları saha betonlarıdır. Endüstriyel zeminlerde vazgeçilmez bir elemantır. Ticari veya evsel zeminler için uygulanabilir. Otopark betonlarında, beton yollarda ve birçok alanda fiber donatı kullanılmaktadır.

Ankara’da endüstriyel zemin üretim ve uygulaması yapan Techo firması fiber donatı konusunda ülkemizdeki en yetkin isimlerden biridir. Endüstriyel gelişmelerle birlikte ülkemizdeki birçok projede adı geçen Techo firması ile iletişime geçerek fiber donatı konusunda merak ettiklerinizi sorabilir ve projeler için danışabilirsiniz.

Firma ile iletişime geçmek için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adreslerini ziyaret edin.