Giriş Yap
x
MyBBArsiv.com - MyBB Arşiv Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
SLayer avatar
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

eski tema

İzinli  SLayer
merhaba. bence yeni temaya gelçildiğine göre eski tema dağıtılmalı ücretsiz.
bv4g8tjb.png
Ara
Çevrimdışı ReDMaD
Yakinda zamanda paylasilicak Smile
buizrhak.png
İzinli  SLayer
(01.10.2013, Saat:16:50)ReDMaD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yakinda zamanda paylasilicak Smile

inşallah Smile
bv4g8tjb.png
Ara
İzinli  By_SherLock
Biraz Geçmeli Üstünden Big Grin
t7kuu.jpg

Çevrimdışı ReDMaD
Düzenmeler yapildiktan sonra, en gec bu haftasonunda paylasilicak Smile
buizrhak.png
Çevrimdışı  #Protype
(02.10.2013, Saat:12:55)ReDMaD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Düzenmeler yapildiktan sonra, en gec bu haftasonunda paylasilicak Smile
bu temada bazı sorunlar var bazen otomatik yazıları küçültüyor çözerseniz süper tema Smile boyle foruma böyle tema yakışır
Çevrimdışı  Dreamsoldier
Gerçekten Bu Yeni Temaya Hayran Kaldım.. kendi forumuma Çöplük gözüyle bakmaya başladım Big Grin "Fortress" adlı temayı kullanıyorum, türkçe çevirmeni sizsiniz sanırsam, alt kenarda adınız var : ))
Ara
Çevrimdışı ReDMaD
(02.10.2013, Saat:18:46)neredesin78 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(02.10.2013, Saat:12:55)ReDMaD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Düzenmeler yapildiktan sonra, en gec bu haftasonunda paylasilicak Smile
bu temada bazı sorunlar var bazen otomatik yazıları küçültüyor çözerseniz süper tema Smile boyle foruma böyle tema yakışır

Bilgi icin tesekkürler, bunun farkindayim. Özel font kullandigimiz icin chrome'de türkce harfi sorunu cikiyor. Firefox'da sorunsuz temamiz Smile
buizrhak.png
Çevrimdışı ReDMaD
(02.10.2013, Saat:23:17)Dreamsoldier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Gerçekten Bu Yeni Temaya Hayran Kaldım.. kendi forumuma Çöplük gözüyle bakmaya başladım Big Grin "Fortress" adlı temayı kullanıyorum, türkçe çevirmeni sizsiniz sanırsam, alt kenarda adınız var : ))

Evet ben cevirdim, konu => Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
buizrhak.png
Çevrimdışı  Dreamsoldier
(03.10.2013, Saat:14:19)ReDMaD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(02.10.2013, Saat:23:17)Dreamsoldier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Gerçekten Bu Yeni Temaya Hayran Kaldım.. kendi forumuma Çöplük gözüyle bakmaya başladım Big Grin "Fortress" adlı temayı kullanıyorum, türkçe çevirmeni sizsiniz sanırsam, alt kenarda adınız var : ))

Evet ben cevirdim, konu => Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

çok güzel olmuş teşekkürler. bu arada temada 1-2 buton görünmüyor konu içerisinde yani üyeyi uyar butonu vs. onların simgelerini nereden bulabilirim?
Ara
İzinli  By_SherLock
Bazı Temalardan Yola Çıkarak Örnek Olarak O Buton Resminin Linkini Aratın Çıkan Sonuç Muhtemelen Şu Şekilde Olacaktır images/temadosyası/report.png Misalinde Çıkan Bu Sonucu Bu Temayı Kullanan Bazı Sitelerden Bu Linki Aratarak Bulabilirsiniz Buna da Örnek Verecek Olursak siteadresi.com/images/temadosyası/report.png

Gibi Olacaktır.
t7kuu.jpg

Çevrimdışı  Dreamsoldier
(03.10.2013, Saat:17:54)By_SherLock Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bazı Temalardan Yola Çıkarak Örnek Olarak O Buton Resminin Linkini Aratın Çıkan Sonuç Muhtemelen Şu Şekilde Olacaktır images/temadosyası/report.png Misalinde Çıkan Bu Sonucu Bu Temayı Kullanan Bazı Sitelerden Bu Linki Aratarak Bulabilirsiniz Buna da Örnek Verecek Olursak siteadresi.com/images/temadosyası/report.png

Gibi Olacaktır.

teşekkürler araştıracağım.++
Ara
İzinli  By_SherLock
Önemli Değil Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana Smile
t7kuu.jpg

Çevrimdışı  Dreamsoldier
(03.10.2013, Saat:17:59)By_SherLock Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Önemli Değil Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana Smile

report.png'yi açtım temamın içerisinden(FTP'den) yalnızca kırmızı bir bayrak simgesi var bende.. sizde görünüyordur "bu mesajın yazarını uyar" butonunun simgesi ne şekilde açaba?
Ara
İzinli  By_SherLock
oda uyarı bayrağı işte oda olur yani Big Grin
t7kuu.jpg

Çevrimdışı ReDMaD
(03.10.2013, Saat:18:33)Dreamsoldier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(03.10.2013, Saat:17:59)By_SherLock Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Önemli Değil Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana Smile

report.png'yi açtım temamın içerisinden(FTP'den) yalnızca kırmızı bir bayrak simgesi var bende.. sizde görünüyordur "bu mesajın yazarını uyar" butonunun simgesi ne şekilde açaba?

Sorunlariniz icin lütfen yeni konu acin, tesekkürler Smile
buizrhak.png
Çevrimdışı  Dreamsoldier
(03.10.2013, Saat:18:34)By_SherLock Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.oda uyarı bayrağı işte oda olur yani Big Grin
anladım onu şeydeyim şimdilik bari Big Grin

(03.10.2013, Saat:18:34)ReDMaD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(03.10.2013, Saat:18:33)Dreamsoldier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Sorunlariniz icin lütfen yeni konu acin, tesekkürler Smile

özür dilerim konu altını kirlettiğim için, ben teşekkür ederim.
Ara
İzinli  By_SherLock
Sorun Değil Smile
t7kuu.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tema Paylaşımı xN5x 1 1,117 27.09.2013, Saat:14:56
Son Yorum: ReDMaD

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sponsor Reklam
© 2016 MyBBArsiv.com powered by ReDMaD.org

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) ReDMaD.org'a aittir. Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. ReDMaD.org sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır. Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.